Saulės užtemimas Amerikose, drovi Venera ir kraugerys Marsas

Horoskopas savaitei 2023 10 09 – 15 d. d. Naglis ŠULIJA

Saulė dabar keliauja Svarstyklių ženklu ir skatina mus elgtis apdairiai, atsižvelgiant į esamas aplinkybes bei suinteresuotų asmenų nuomonę bei požiūrius. Kita vertus, Saulė Svarstyklėse skatina estetizmą, sugebėjimą elgtis „kaip pridera“ ir net siekti teisingumo – visa tai dabar ir vyks.

Karu su Saule dabar keliauja ir dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus – dėl buvimo Svarstyklėse pernelyg apdairus, dėl buvimo visai greta Saulės – „sudegęs“, tai yra praradęs didžiąją dalį savo jėgų ir gebėjimų. Dėl visų šių priežasčių, taip pat dėl Saulės bei Merkurijaus buvimo šalia Krintančio Mėnulio mazgo galima nesunkiai numanyti, kad dalykinis gyvenimas vyks vangiai, vyraus gerai žinomi, gerai suprantami darbai ir reikalai, o naujovės kelią skinsis labai sunkiai.

Maždaug apie tą patį kalba ir Mėnulis – Nakties Šviesulys dabar sparčiai dyla ir Jaunatį pasieks šeštadienį. Kartu su dylančiu Mėnuliu yra patogu svarbesnius darbus, reikalus užbaigti, o pradėti geriau jau tuomet, kai jis pradės pilnėti. Kartu su Jaunatimi vyks ir Saulės užtemimas. Prasidės jis ties JAV Ramiojo vandenyno pakrante, vėliau jo takas nusidrieks Per Centrinę Ameriką ir pasibaigs Atlante ties Brazilijos krantais. Dėl to visa ši savaitė ir ypač jos pabaiga – laikas, kai reikia labai atidžiai stebėti kas vyksta abiejose Amerikose, o ypač šalyse, per kuris nusidrieks Užtemimo takas – tai, kas svarbesnio tuo metu nutiks, įgis savotišką vektorių nuo kurio nukrypti bus praktiškai neįmanoma. Todėl tai ir šiek tiek fatališkas laikas.

Venera dar šiandien pereina iš Liūto į Mergelės ženklą, dėl to didžiąją savo ryškaus elgesio dalį praras, jausmų srityje taps drovi, kurdama grožį – kukli, bet su malonumu mus skatins smulkmeniškai domėtis dalykais ir priemonėmis, kurios mus darys gražesnius ir sveikesnius – tai gali būti ir kosmetologija, ir sveika gyvensena ir panašūs dalykai. Marsas ketvirtadienio rytą pereis iš Svarstyklių, būdamas kuriose jis turi labai mažai jėgų, į Skorpioną, atsidūręs kuriame jis pasidarys labai stiprus ir tiesiog klasikinis kraugerys. Nesunku numanyti, kad antroje savaitės pusėje visi konfliktai ims aštrėti, diplomatinėmis priemonėmis jų spręsti niekas nebenorės, o mūšio lauke kovos ims virti su ypatingu aršumu. Net ir būnant toli nuo karo lauko bus nesunku pajusti, kad kompromisų niekas ieškoti nenori.

Avinas. Būsena. Vis dar gana daug priklausys ne nuo jūsų norų ar valios, o nuo išorės – išorinių aplinkybių arba kitų žmonių. Visgi ta ana pusė irgi bus kažkokia gerokai apvytusi, todėl smarkiai neįkyrės. Be to, antroje savaitės pusėje atsigausite jūs patys, tapsite veiklesni, reiklesni.

Jautis. Daug visko. Šią savaitę gali būti nemažai nedidelių, tačiau gana svarbių darbų ir užduočių, kurių imtis teks kantriai ir pareigingai. Kita vertus, ši savaitė atneš nemažai smagių pramogų, sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba. Santykiai su kai kuriais asmenimis gali pasidaryti įtempti – dėl anos pusės būklės.

Dvyniai. Su įkvėpimu. Linksmas laikas – progų smagiai pasilinksminti, sukurti ką mielo ir gražaus bus išties nemažai. Taip pat ši savaitė atneš ir daug galimybių padaryti taip, kad namie būtų dar jaukiau ir dar gražiau. Savaitės pabaigoje prasidės geras metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais.

Vėžys. Namie. Nemažai laiko, dėmesio bei pastangų gali paprašyti namų, šeimos reikalai. Nėra panašu, kad čia teks stengtis labai smarkiai, bet galiausiai šį tą naudingo nuveikti tikrai pavyks. Taip pat ši savaitė atneš daug smagaus bendravimo, o antroji jos pusė – ir smagių judrių pramogų.

Liūtas. Bendravimas. Ši savaitė atneš daug judėjimo ir daug bendravimo – gal ne visuomet produktyvaus, bet visuomet smagaus ir įdomaus. Gali būti ir finansinių reikalų bei pasiūlymų, bet į juos patartina žvelgti atsargiai ir geriau dabar atidėjus, prie sprendimo grįžti po savaitės kitos. Pajudės darbai namie.

Mergelė. Vidinis grožis. Pasikeis ir nusistovės nauja jūsų vidinė būsena: atsipalaiduosite, tapsite jausmingesni, linkę pasimėgauti visokiais gyvenimo malonumais ir linkę kurti gražius, malonius dalykus. Atrodo, neblogai klostysis ir piniginiai reikalai, nors didelių stebuklų tikėtis ir nereikėtų.

Svarstyklės. Komunikacija. Būsite energingi, veiklūs, daug ir su malonumu bendrausite – pirmiausia dalykinėmis temomis, bet ir visomis kitomis taip pat. Puikiai seksis darbai ir veikla, susijusi su žiniomis bei informacija. Antroje savaitės pusėje prasidės palankus metas aktyviai rūpintis finansine nauda.

Skorpionas. Startas. Pirmoji savaitės pusė bus rami, be sunkesnių darbų ar didesnių iššūkių. Antroje savaitės pusėje pasikeis jūsų vidinė būsena – tapsite gerokai energingesni, veiklesni ir linkę prie tikslo žengti tiesiai, per daug nesirenkant priemonių. Prasidės puikus laikas sportuojantiems.

Šaulys. Bendraminčiai. Kol kas – nieko ypatinga: namie įprasta tvarka, darbe darbų ne per daugiausia, bet sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio arba patogumų kūrimu. Sėkmingai klostysis kolektyvinė veikla – puikus laikas kartu su artimais draugais aptarti bendrus reikalus ir imtis bendros smagios veiklos.

Ožiaragis. Padirbėjant. Tikėtina, kad bus nemažai darbų darbe, profesijos srityje. Greičiausiai jie nebus labai intensyvūs, tačiau vis tiek gana svarbūs, teks imtis visko iš eilės. Taip pat prasideda labai palankus metas rudens kelionei – pailsėti, pasisemti malonių įspūdžių pavyktų kuo puikiausiai.

Vandenis. Siekiai. Tęsiasi visai neblogas laikas kelionei (pirmiausia dalykinei arba pažintinei), taip pat dalykiniams ryšiams su užsieniu palaikyti. Antroje savaitės pusėje darbe ims daugėti darbo, visokių užduočių, bet netrūks ir jėgų bei ambicijų, tad galiausiai nuveikti pavyks vis daugiau ir daugiau.

Žuvys. Du dalykai. Šią savaitę galima būti tikriems dėl dviejų dalykų. Pirmasis – maloniai nudžiuginti gali asmeniniai santykiai su kai kuriais žmonėmis, puikus laikas tuos ryšius palaikyti ir puoselėti. Antrasis – prasideda puikus laikas smagiai pajudėti verčiančiai kelionei. Visa kita – kaip pasiseks.

 

Taip pat skaitykite