Sąskrydyje dalinomės džiaugsmu būti kartu

Paskutiniais vasariškais spinduliais pasidžiaugti, su bendrapartiečiais pabūti pirmąjį rudens šeštadienį, rugsėjo 3-iąją  TS-LKD Prienų raj. skyriaus nariai, suburti skyriaus pirmininko K. Palionio,  vyko į Kauno regiono skyrių organizuojamą sąskrydį gražiame Skinderiškio dendroparke Kėdainių rajone. Sąskrydžio metu diskutavome su Seimo nariais, sportavome, dainavome ir kitaip pramogavome, prisimindami Tautos tradicijas.
Organizatoriai pasistengė, kad kartu praleista diena būtų kupina staigmenų, atrakcijų, prasmingų akcentų ir visus užkrėstų gera nuotaika. Mūsų skyriaus nariai buvo aktyvūs įvairių sportinių varžybų dalyviai. Be tradicinių rungčių vyko plytos laikymo, puodynės daužymo, agurkų meškeriojimo, mezgimo, smiginio, šaudymo, biatlono, šaškių ir kt. varžybos. „Kiečiausi“ pasirodė esą Prienų, Marijampolės ir Kalvarijos sportininkai, o darbščiausios Šilainių mezgėjos dalyvius apdalino įvairiais raštais megztomis pirštinėmis.
Mūsų sielas praskaidrino Kazlų Rūdos folklorinio ansamblio „Sūduonia“ dainos, o skrandžius pamalonino kėdainiškių žuvienė, Kauno rajono žirnienė ir keptas paršelis, jurbarkiškių kugelis, jonaviškių medus, Šakių zanavykiški sūriai, raseiniškių skilandžiai, kaišiadoriškių išauginti arbūzai. Prieniškiai visus stebino originaliais sveikuolių maisto gaminiais: bendrapartiečiai ragavo, stebėjosi, gyrė ir domėjosi patiekalų gaminimo receptais. Mūsų skyriaus narė L. Kalantienė – sveiko gyvenimo būdo propaguotoja – dosniai dalino visiems patarimus, kaip ir iš ko pagaminti ne tik skanius, gražiai atrodančius, bet ir labai sveikus patiekalus.
„Smagu, kad turime progą pabūti kartu. Pasikalbėti, pasitarti. Tokie renginiai suartina, juose daug jaukumo, nuoširdumo, geriau pažįstame vieni kitus“,- sumanymą rengti kasmetinius bendrus susibūrimus puikiai įvertino ir miestų, ir rajonų skyrių nariai. Smagu buvo pasibūti bendraminčių ir bendražygių būryje, pasidalinti patirtimi, aptarti partines problemas ir pasidžiaugti partijos laimėjimais. Puiku, kai visi susitinkame didžiajame partijos sąskrydyje, tačiau labai gera pabūti tokiame jaukiame, tarsi šeimos ratelyje. Turime atrasti daugiau laiko bendravimui, todėl neabejoju – panašių renginių tik daugės.

Ona Vilčiauskienė

Taip pat skaitykite