Šalies sportinio ėjimo bendruomenė sezoną uždarė Prienuose

DSC_0663

Rugsėjo 24 d. Prienuose susirinkę ėjikai iš Birštono, Druskininkų, Krakių, Klaipėdos, Jonavos, Švenčionių ir Prienų varžėsi paskutinėse sportinio ėjimo sezono varžybose „Prienai 2021“. Kartu vyko Lietuvos eksėjikų taurės etapo varžybos.

Prienai 2021“ nugalėtojais vaikų grupėje 500 metrų distancijoje tapo  Emilija Avižaitė (Švenčionys)  ir Klaudijus Kudabajevas (Krakiai), vaikų grupėje 1000 metrų distancijoje – Samanta Knivaitė ir Viktoras Petryla iš Krakių, jaunučių grupėje 2000 metrų distancijoje – Justė Perveneckaitė (Švenčionys) ir Ugnius Antanavičius (Krakiai), jaunių grupėje 3000 metrų distancijoje – Akvilė Orliukaitė (Druskininkai) ir Tauras Grincevičius (Švenčionys).

Mūsų krašto ėjikai iškovojo 3 prizines vietas. Berniukų grupėje 500 m distancijoje antras buvo Birštono SC atstovas Dainius Ambrakaitis. 2000 m distancijoje jaunių grupėje Prienų KKSC atstovė Deimantė Žilinskaitė užėmė 3-iąją vietą. Birštono SC ėjikas Nojus Butėnas šioje distancijoje taip pat buvo trečias.

Ketvirtąsias vietas savo amžiaus grupėse užėmė Mindaugas Kriauzlys (Birštonas), Emilija Vilčinskaitė (Prienai), penktąsias – Agota Žuklytė (Birštonas), Dovydas Tolis (Birštonas).

Prienuose vyko ir paskutinis Lietuvos eksėjikų taurės etapas, po kurio buvo išaiškinti sezono nugalėtojai. Mūsų krašto ėjikai taip pat buvo tarp geriausiųjų.
Antrąsias vietas savo amžiaus grupėse užėmė Dovydas Tolis (Birštonas) ir Deimantė Žilinskaitė (Prienai), trečiąsias – Dainius Ambrakaitis (Birštonas), Nojus Butėnas (Birštonas),  ketvirtąsias – Mindaugas Kriauzlys (Birštonas), Emilija Vilčinskaitė (Prienai), penktąją – Augustina Klimaitė (Birštonas).