Saldus Stakliškių komandos revanšas

Sausio 11 d. Stakliškių krepšininkai KKML „C“ lygos išvykos rungtynėse su „American Pizza“ komanda pasiekė saldų revanšą už pralaimėjimą pirmame rate.
Stakliškiečių pergalės pamatas buvo paklotas pirmoje rungtynių pusėje, kuri buvo laimėta net 22 taškų skirtumu (31:53).
Tiesa, trečiame kėlinyje aikštelės šeimininkai pasistengė ir iš stakliškiečių turėto pranašumo liko tik 8 taškai (61:69). Visgi ketvirtame kėlinyje mūsų krašto krepšininkai sugebėjo perimti iniciatyvą ir laimėti rungtynes 16 taškų skirtumu (72:88).
Komandą į pergalę vedė Tautvydas Švedas. Jo sąskaitoje – 26 taškai, 16 įmetė Daumantas Židanavičius, 13 – Tomas Rukevičius, po 11– Mantas Nenartavičius (17 atkovotų kamuolių) ir Martynas Židanavičius.