Saldus „Ąžuolo“ revanšas derbyje su Birštono komanda

Pirmame SFL pirmenybių rate Prienų „Ąžuolo“ futbolininkai pralaimėjo „Birštono SC“ komandai rezultatu 3:4 ir jau tada teigė, kad antro rato rungtynėse pasieks revanšą.

Spalio 8 d. Paprienės stadione vykusiame mače abi komandos buvo nusiteikusios iškovoti pergalę. Pirmame kėlinyje vyko apylygė kova ir ilgai nė vienai komandai nepavyko įmušti įvarčio. Visgi kėlinio viduryje „Ąžuolo“ žaidėjas Saulius Liepa realizavo vieną iš sukurtų momentų, ir prieniškiai pirmavo rezultatu 1:0. „Birštono SC“ futbolininkai sukruto ir likusį iki pirmojo kėlinio pabaigos laiką atakavo „Ąžuolo“ vartus, bet jų smūgiai buvo itin netikslūs.

Antrame kėlinyje prieniškiai nuo pirmų minučių pradėjo birštoniškių vartų apgultį, bet pasiekti įvarčio vis tiek nesugebėjo. Iki rungtynių pabaigos likus 15 minučių, Mantas Karčiauskas įmušė antrą įvartį (2:0). Dar po kelių minučių „Birštono SC“ vartininkas, akinamas saulės, nesėkmingai atmušė kamuolį, kuris pataikė į Julių Strampicką ir įskriejo į vartus (3:0).

Kėlinio pabaigoje už Mariaus Makštučio pargriovimą baudos aikštelėje teisėjas į „Birštono SC“ vartus paskyrė 11 m baudinį, kurį tiksliai realizavo Adas Golmanas (4:0).

„Birštono SC“ treneris Kęstas Joneliūnas po rungtynių pripažino, kad varžovai žaidė geriau ir turėjo žymiai daugiau progų įmušti įvarčius. „Mes šiandien žaidėme prastai ir laimėti rungtynes neturėjome galimybių“, – teigė K. Joneliūnas.

„Ąžuolo“ futbolininkai pergalę prieš birštoniškius pavadino saldžiu revanšu.