Rungtynių pabaigoje  „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai vos neprisižaidė, bet pergalingą skirtumą išsaugojo

Sausio 19 d. Prienų „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai žaidė „Nostra.lt-RKL“ čempionato rungtynes su „Raseinių“ komanda. Rungtynės buvo permainingos. Susitikimą geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie po pirmojo kėlinio įgijo 7 taškų pranašumą (31:24). Prienų komanda per kėlinį pataikė 6 tritaškius, o puolimo lyderiu buvo Paulius Steikūnas. Antrojo kėlinio pradžioje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai leido varžovams laikinai perimti iniciatyvą į savo rankas (35:38, 43:44). Visgi, antroje jo pusėje Domanto Šeškaus ir Pauliaus Gvazdaičio pastangomis aikštelės šeimininkai j1 susigrąžino ir po dviejų kėlinių pirmavo 9 taškais (59:50).

Trečiajame kėlinyje „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai užtikrintai kontroliavo žaidimo eigą ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo 11 taškų persvarą (80:69). Ketvirtajame kėlinyje Prienų komanda užtikrintai tvarkėsi aikštelėje ir likus iki kėlinio pabaigos 2, 43 min. pirmavo 12 taškų skirtumu (92:80). Deja, per likusį laiką prieniškiai vos neprisižaidė, nes leido varžovams sumažinti persvarą net iki vieno taško (95:94). Tiesa, iki rungtynių pabaigos buvo likę tik 6 sek. Per likusį laiką Domantas Šeškus dar sugebėjo uždirbti baudos metimus, kuriais įtvirtino komandos pergalę (97:94). Domantas buvo rezultatyviausias ir naudingiausias Prienų komandos žaidėjas. Jis pelnė 25 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. 23 taškai Pauliaus Steikūno (4 atkovoti kamuoliai), 15 – Arno Tilindės (6 atkovoti kamuoliai), 14 – Pauliaus Gvazdaičio (9 atkovoti kamuoliai) sąskaitose. Tai buvo dešimtoji „Mačiūnai-KKSC“ pergalė.