Rungtynėse su „Neptūnu“ – kova iki paskutinių minučių, pataikymas iš aikštės vidurio, bet eilinis pralaimėjimas

IMGP8808

Balandžio 25 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai žaidė namų rungtynes su Klaipėdos „Neptūnu“. Visą mačą vyko kova. Ir nors svečiai dažniau pirmavo, Prienų komanda, vadovaujama Andriaus Ulčicko, nuolat kvėpavo varžovams į nugarą. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus (50:50). Lygus rezultatas keletą kartų buvo ir ketvirtajame kėlinyje (74:74, 78:78). Likus iki rungtynių pabaigos apie 3 minutėms komandas skyrė vienas taškas (82:83). Deja, aikštelės šeimininkams nepavyko perlaužti žaidimo eigos ir buvo patirtas dar vienas pralaimėjimas (84:94).

Kyan Anderson pelnė 14 taškų, Tauras Jogėla ir Darius Tarvydas – po 13, Karolis Giedraitis ir Dominykas Domarkas – po 11, Domantas Vilys – 10.

Prienų komanda rungtynes pradėjo spurtu 7:0, bet svečiai iš Klaipėdos labai greitai rezultatą išlygino (9:9). Darius Tarvydas pataikė dvitaškį (11:9), bet „Neptūnas“ atsakė spurtu 9:0 ir įgijo 7 taškų persvarą (11:18). Keturi Dariaus Tarvydo taškai ir „Labas GAS“ sumažino atsilikimą iki 3 taškų (15:18). Deja, pirmojo kėlinio pabaigą geriau sužaidė svečiai ir po jo Prienų komanda turėjo 8 taškų deficitą (18:26).

Antrojo kėlinio pradžioje Tauras Jogėla ir Justinas Jogminas sumažino skirtumą iki dviejų taškų (24:26). Bet Klaipėdos komanda vėl spurtavo ir padidino savo persvarą iki 10 taškų (25:35). Ir tada „Labas GAS“ krepšininkai įsūdė 3 tritaškius iš eilės ir komandas skyrė vienas taškas (34:35). Likus iki antrojo kėlinio pabaigos vienai minutei vienu tašku pirmavo svečiai (45:46). Tauro Jogėlos dvitaškis išlygino rezultatą (47:47). „Neptūnas“ pataikė tritaškį (47:50) ir Prienų komandos atakai paliko keletą sekundžių, bet ir jų užteko išlyginti rezultatą (50:50). Kyan Anderson pataikė iš aikštės vidurio.

Trečiajame kėlinyje Prienų komanda prarado iniciatyvą. Svečiai pradžioje įgijo 9 taškų persvarą (50:59). Visgi, „Labas GAS“ krepšininkai sugebėjo atsitiesti ir sumažino skirtumą iki 3 taškų (56:59). Deja, perlaužti žaidimo eigos aikštelės šeimininkams nepavyko ir po trijų kėlinių svečiai pirmavo 6 taškais (66:72).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Neptūnas“ padidino persvarą iki 8 taškų (66:74), o tada tikrą fiestą sukūrė Domantas Vilys. Du jo tritaškiai ir dvitaškis po prasiveržimo panaikino svečių persvarą (74:74). Po „Neptūno“ pertraukos svečiai įgijo 4 taškų pranašumą (74:78). Bet du geri Karolio Giedraičio sprendimai vėl panaikino varžovų pranašumą (78:78). Klaipėdos komanda surengė dvi sėkmingas atakas (78:83). Tauro Jogėlos Ir Dariaus Tarvydo taiklūs metimai sumažino skirtumą iki vieno taško (82:83). Deja, per likusias 3 minutes prieniškiams nepavyko nusverti žaidimo eigos savo pusėn ir komanda patyrė eilinį pralaimėjimą (84:94).