Rungtynės su FK „Sirijus“ – pelnyti du įvarčiai ir neišnaudotos progos


kvitrina.com

Gegužės 18 d. Prienų FK „Nemunas“ futbolininkai žaidė LFF II lygos B diviziono rungtynes su Klaipėdos FK „Sirijus“ komanda.
Rungtynių pradžioje svečiai pabandė pasisvečiuoti aikštelės šeimininkų pusėje, bet po gražios Prienų futbolininkų surengtos kontratakos ir J. Tamošiūno pelnyto įvarčio (1:0) viskas pasikeitė.  FK „Nemunas“ perėmė iniciatyvą ir vis dažniau svečiavosi klaipėdiečių pusėje. Deja, atakas užbaigti nelabai sekėsi ir rezultatas nepakito.
Antrojo kėlinio pradžioje Tado Kvietkausko klastingas smūgis užtiko varžovų vartininką nepasiruošusį jo atremti ir FK „Nemunas“ padvigubino savo persvarą iki dviejų įvarčių (2:0). 

FK „Sirijus“ bandymai žaidimą pakreipti savo naudai buvo  nesėkmingi, o Prienų komandos atsakai vis pavojingesni. Du kartus FK „Nemunas“ žaidėjai turėjo 100 %  progas padidinti persvarą, bet smūgiai nepavykdavo ir svečių vartininkas likviduodavo pavojus.
Daugiau įvarčių rungtynės nebuvo pelnyta ir Prienų klubas iškovojo pergalę (2:0) bei po dviejų turų pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Taip pat skaitykite