Rungtynės Kėdainiuose: lyderių „duobės“ ir triuškinantis pralaimėjimas

Domantas Šeškus buvo nerezultatyvus. „Mačiūnai-KKSC“ komanda buvo sutriuškinta.

Vasario 10 d. Prienų „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai žaidė „Nostra.lt-RKL“ čempionato išvykos rungtynes su Kėdainių komanda. Deja, šios rungtynės svečiams tikrai nepavyko, nes pralaimėta net 20 taškų skirtumu (75:95). Galima drąsiai teigti, jog to priežastimi tapo prastas lyderių taiklumas.
Aikštelės šeimininkai sustabdė Prienų komandos lyderius. Domantas Šeškus pelnė tik 4, o Paulius Steikūnas – 8 taškus. Tiesa, lyderio pozicijas perėmė Juozas Talat-Kelpšas, kuris pelnė 13 taškų ir Adomas Stančikas (12). Kaip visada, solidžiai sužaidė Ernestas Mankauskas (10) ir Arnas Tilindė (11 taškų, 8 atkovoti kamuoliai).
Tiesa, pirmajame kėlinyje Prienų komanda žaidė padoriai (24:23). Antrojo kėlinio pradžia pasėjo pirmuosius nerimo ženklus. Aikštelės šeimininkai galingai spurtavo ir įgijo 16 taškų persvarą (28:44). Prienų komanda per paskutines 3 kėlinio minutes sugebėjo ištirpinti atsilikimą iki 8 taškų (36:44).
Po didžiosios pertraukos situacija tik blogėjo. Trečiojo kėlinio pradžioje Ernestas Mankauskas sumažino komandos taškų deficitą iki 7 (40:47). Deja proveržio Prienų komandai surengti nepavyko. Atvirkščiai, aikštelės šeimininkai išskleidė sparnus ir praktiškai palaidojo svečių tikslus laimėti (49:70).
Ketvirtajame kėlinyje vėl vyko apylygė kova (26:25), kuri tik konstatavo „Mačiūnai-KKSC“ triuškinantį pralaimėjimą.
Pauliaus Ivanausko auklėtiniai pablogino savo padėtį turnyrinėje lentelėje.