„Rūdupiui-KKSC“ sezonas baigėsi

Prienų „Rūdupio-KKSC“ krepšininkai pralaimėjo ir antrąsias RK„B“L atkrintamųjų varžybų rungtynes Šilalės „Lūšies“ komandai (90:102), o tai reiškia, kad sezonas prieniškiams pasibaigė.
Rungtynių pradžia aikštelės šeimininkams nebuvo sėkminga, ir po pirmojo kėlinio „Rūdupio-KKSC“ taškų deficitas siekė 13 taškų (13:26).
Tiesa, antrajame kėlinyje prieniškiams pavyko stabilizuoti situaciją ir po dviejų kėlinių jie išsiveržė į priekį (43:41). Deja, bet trečiajame kėlinyje nuo Prienų komandos sėkmė vėl nusisuko (63:74) ir prieš lemiamą kėlinį jie atsiliko 11 taškų skirtumu.
Ir ketvirtajame kėlinyje varžovai buvo pajėgesni. Jie padidino savo pranašumą  iki 12 taškų (90:102), laimėjo rungtynes ir pateko į kitą etapą, o Prienų komandai sezonas pasibaigė.
Mantvydas Gečionis pelnė 51 tašką, bet jo rezultatyvaus žaidimo pergalei nepakako.