„Rūdupis” LKF II lygos Pietų zonos čempionate pakilo į ketvirtąją vietą

Ignas Mineikis

Prienų „Rūdupio” futbolininkai LKF II lygos Pietų zonos čempionate sužaidė dar dvejas rungtynes.

Sekmadienį Prienus atstovaujanti komanda Kėdainiuose net 5:1 sutriuškino „Nevėžio-2“ futbolininkus. Tiesa, po pirmojo kėlinio „Rūdupio” komanda pirmavo tik vieno įvarčio skirtumu (2:1).

Antrajame kėlinyje Prienų futbolininkai „įsivažiavo“ ir nepaliko varžovams jokių vilčių (5:1).

Pirmadienį „Rūdupio” komanda Kaune žaidė su Vilniaus „Granitu”. Rungtynių pradžia prieniškiams nebuvo palanki. Pirmajame kėlinyje buvo praleisti du įvarčiai (0:2). Antrojo kėlinio pradžioje „Rūdupio” futbolininkams pavyko sumažinti skirtumą (1:2), o kėlinio pabaigoje Prienų komandai „pagauti Fortūną už uodegos“ padėjo varžovai, kurie įmušė įvartį į savo vartus (2:2).

Po rungtynių „Rūdupio” komanda pakilo į ketvirtąją vietą (8 pergalės, 2 lygiosios, 3 pralaimėjimai, įvarčių skirtumas +23).

KAFF pirmenybėse žaidžianti „KKSC-Rūdupio” komanda patyrė dar vieną pralaimėjimą. Prieniškiai 1:3 turėjo pripažinti Kauno „Tauro” futbolininkų pranašumą. Po pirmojo kėlinio varžovai pirmavo 1:0. Antrame kėlinyje labai greitai skirtumas padidėjo iki 3 įvarčių (3:0). „KKSC-Rūdupis” komandai pavyko pelnyti tik prestižo įvartį. Tai padarė Donatas Mekionis.