„Rūdupio KKSC“ startas RKL – pergalė ir pralaimėjimas

Prienų „Rūdupio KKSC“ komanda 2012/2013 m. Regionų krepšinio lygos sezoną pradėjo sunkiai iškovotą pergalę. Prieniškai išvykoje 78:75 įveikė Anykščių „KKSC-Volupio“ krepšininkus. Tiesa, rungtynių pradžia nebuvo itin sėkminga. Aikštelės šemininkai buvo geresni ir po pirmo kėlinio pirmavo 9 taškų skirtumu (21:12). Antrame kėlinyje svečiams pavyko žaidimą išlyginti, bet skirtumas nesumažėjo (40:31). Po didžiuosios pertraukos situacija pradėjo keistis. „Rūdupio KKSC“ krepšininkai trečiame kėlinyje sumažino skirtumą iki šešių taškų (56:50). Viskas sprendėsi ketvirtame kėlinyje. Svečiai turėjo iniciatyvą ir ją pasinaudojo. Lemiamą kėlinį „Rūdupio KKSC“ krepšininkai laimėjo devynių taškų skirtumu, o kartu ir rungtynes rezultatu  75:78.
Mantvydas Gečionis pelnė 32 taškus, Rokas Marcinkevičius -11, Mantas Gužys – 15.
Antrosios rungtynės su Marijampolės KK „Kadis“ komanda scenarijus buvo šiek tiek panašus. Tiesa, šį kartą „Rūdupio KKSC“ komanda lemiamą šturmą pradėjo tik ketvirtame kėlinyje ir jiems neužteko laiko pakartoti pirmų rungtynių sėkmingą scenarijų. Aikštelės šeimininkai po trijų kėlinių pirmavo 12 taškų skirtumu (49:37). Ir nors ketvirtame svečiai buvo stipresni (atlošti devyni taškai), rungtynes laimėjo KK „Kadis“ komanda (71:68).
Arnas Snapaitis pelnė 24 taškus, Mantvydas Gečionis – 13, Evaldas Šerpianskas -10.