„Rūdupio-KKSC“ krepšininkai žaidė blankiai ir pralaimėjo

Prienų „Rūdupio – KKSC“ krepšininkai RK„B“L čempionate dvi dienas iš eilės namų rungtynėse žaidė blankiai. Jei penktadienio rungtynėse jiems pavyko išnešti sveiką kailį, tai šeštadienį stebuklas neįvyko ir prieniškiai buvo nubausti.

Rungtynėse su Anykščių „KKSC – Volupiu“, tik dėka sėkmingai sužaisto ketvirto kėlinio, aikštelės šeimininkams pavyko iškovoti pergalę rezultatu 96:87. Po trijų kėlinių „Rūdupio – KKSC“ krepšininkai vis dar turėjo dviejų taškų deficitą (68:70).
Šiose rungtynėse Mantvydas Gečionis pelnė 24 taškus, Mantas Gūžys – 20, Šarūnas Stiklakis – 18.
Šeštadienio rungtynėse Vilniaus LKSK krepšininkai perėmė iniciatyvą nuo pirmųjų mačo minučių (2:7, 3:9, 12:19). Aikštelės šeimininkams tik kėlinio pabaigoje pavyko sušvelninti varžovų persvarą (20:23).

Antrame kėlinyje situacija nesikeitė. Visą kėlinį pirmavę vilniečiai, pabaigoje padidino savo pranašumą iki 10 taškų (31:41).
Trečiame kėlinyje svečių pranašumas buvo akivaizdus ir jų persvara po trijų kėlinių siekė 17 taškų (44:61).
Ketvirtame kėlinyje aikštelės šeimininkai didelių pastangų dėka sumažino atsilikimą iki 3 taškų (65:68), bet daugiau pasiekti jiems nepavyko. Svečiai atsakė sėkmingomis atakomis ir iškovojo pergalę rezultatu 73:83.
Mantvydo Gečionio sąskaitoje – 18 taškų, Rokas Marcinkevičius pelnė 16, o Karolis Mikuličius -15.