„Rūdupio – KKSC“ krepšininkai vėl pranoko Pabradės komandą

IMGP5594Vasario 8 d. Prienų „Rūdupio – KKSC“ krepšininkai žaidė RK„B“L čempionato rungtynes su Pabradės „TTS – Telesfera“ komanda.

Prienų komanda jau buvo savo aikštelėje įveikusi Pabradės komandą, todėl varžovai buvo pilni noro siekti revanšo.
Prieniškiai rungtynes pradėjo užtikrintai ir po pirmojo kėlinio įgijo 8 taškų persvarą (23:15). Antrajam kėliniui įpusėjus rezultatas jau buvo lygus (25:25). Aikštelės šeimininkai neleido varžovams perimti iniciatyvos ir reikiamu metu „iššovė“. Kėlinio pabaigoje „Rūdupio – KKSC“ vyrukai įgijo 9 taškų pranašumą (40:31), o po dviejų kėlinių pirmavo 5 taškais (40:35).
Trečiajame kėlinyje Prienų komanda tai įgydavo šiek tiek saugesnį pranašumą, tai jį išbarstydavo (49:40, 49:47, 62:50, 62:57). Vis tik kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkams pavyko padidinti persvarą iki 6 taškų (65:59).
Ketvirtajame kėlinyje pasikartojo trečiojo ketvirčio scenarijus. Bet šį kartą Prienų komandos pranašumas svyravo nuo 6 iki 14 taškų.Iki rungtynių pabaigos likus minutei aikštelės šeimininkai pirmavo 12 taškų (94:82), o rungtynes laimėjo 10 taškų skirtumu (94:84).
Komandą į pergalę vedė Mantas Gūžys, kuris pelnė net 32 taškus. Airidas Tkačiovas prie pergalės pridėjo 18 taškų, Mantvydas Gečionis – 17 (11 atkovotų kamuolių).