„Rūdupio-KKSC“ krepšininkai šiuos metus pradėjo įtikinama pergale

IMGP9628 Sausio 10 d. Prienų „Rūdupio – KKSC“ krepšininkai savo aikštėje žaidė RK„B“L čempionato rungtynes su Pabradės „TTS -Tlesfera“ komanda.

Tai buvo pirmosios rungtynės po kalėdinės pertraukos. Pažiūrėti, kaip seksis komandai, atėjo nemažas būrys sirgalių.
Rungtynės prasidėjo sėkmingomis prieniškių atakomis ir kėliniui įpusėjus aikštelės šeimininkai įgijo 8 taškų persvarą (17:9). Bet antroje kėlinio pusėje varžovai perėmė iniciatyvą ir sumažino skirtumą iki 4 taškų (30:26).

Antrajame kėlinyje vyko apylygė kova. Tiesa, vienu metu varžovai privertė prieniškius sunerimti.

Sėkmingą varžovų spurtą sustabdė laiku „Rūdupio – KKSC“ trenerio K. Aliukevičiaus paimta minutės pertraukėlė, po kurios prieniškiai padidino savo pranašumą iki 7 taškų (52:45).

Trečiajame kėlinyje situacija aikštelėje prilygo galingam sprogimui, kurio metu Prienų komandos varžovai buvo tiesiog nublokšti į žaidimo užribį.

Pabradės krepšininkai per kėlinį sugebėjo pelnyti tik 4 taškus, o aikštelės šeimininkai didino savo pranašumą viesulo greičiu. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 20 taškų (67:47), o po trijų kėlinių „Rūdupio – KKSC“ persvara siekė 23 taškus (72:49).

IMGP9639Ketvirtajame kėlinyje visi Prienų komandos pagrindinio penketo žaidėjai sėdėjo ant atsarginių suolelio, bet ir aikštelėje buvę žaidėjai neleido varžovams smarkiai įsibėgėti.

Rungtynės buvo laimėtos 19 taškų skirtumu (82:69).

Prienų komandos gretose daugiausiai taškų pelnė Airidas Tkačiovas (18), Mantvydas Gečionis (15), Evaldas Šerpenskas (13) ir Darius Kuzmickas (12).