„Rūdupio-KKSC“ krepšininkai pergale pradėjo atkrintamųjų varžybų maratoną

Kovo 8 d. Prienų sporto  arenoje buvo žaidžiamos pirmosios RK„B“L ketfirtfinalio serijos rungtynės  tarp „Rūdupio-KKSC“ ir „Pasvalio melioracijos“ komandų.

Pirmoje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkams ne itin sekėsi stabdyti varžovų, kurie išnaudojo jiems suteiktas galimybes. Po apylygio pirmojo kėlinio, kurį laimėjo svečiai (21:23), antrame jau dominavo pasvaliečiai ir tai atsiliepė rezultatui (31:38).

Trečiame kėlinyje atsibudo ir aikštelės šeimininkai, kurie labai greitai rezultatą išlygino (40:40) ir persvėrė savo naudai (55:48).

„Pasvalio melioracijos“ trenerio bandymai sustyguoti savo auklėtinių  žaidimą rezultato nedavė. „Rūdupio-KKSC“ krepšininkai ne tik išlaikė turėtą po trijų kėlinių pranašumą, bet ir buvo įgiję 15 taškų persvarą.

Deja, kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai pradėjo dažnai klysti ir varžovams pavyko sumažinti atsilikimą iki 10 taškų (78:68).
Tiesa, tai nesutrukdė „Rūdupio-KKSC“ komandai laimėti rungtynes ir išeiti į priekį serijoje iki dviejų pergalių (1:0).

Rezultatyviausiai prieniškių gretose žaidė Karolis Mikuličius (18), Rokas Marcinkevičius (12) ir Šarūnas Stiklakis (11).
Ir dar. Rungtynių pabaigoje į aikštelę išbėgę žaidėjai daugiau maivėsi, negu žaidė krepšinį.