„Rūdupio“ futbolininkai sutriuškino FM „Ateitis“ ir pakilo į penktąją vietą

Gegužės 28 d. Prienų „Rūdupio“ futbolininkai LFF II lygos Pietų zonos rungtynėse namuose su Vilniaus FM „Ateitis“ komanda sužaidė du skirtingus kėlinius.
Pirmame kėlinyje aikštelės šeimininkams žaidimas nesiklijavo ir svečiai pirmieji įmušė įvartį (0:1). Tik kėlinio pabaigoje „Rūdupis“ sugebėjo pramušti vilniečių vartininką ir po dviejų iš eilės Tado Stralecko įvarčių išsiveržė į priekį (2:1).
Antrojo kėlinio pradžioje apylygis žaidimas tęsėsi tik dešimt minučių, o vėliau „Rūdupio“ pranašumas tapo akivaizdus ir pasipylė įvarčiai. Rolandas Gumbrys ir Darius Maciulevičius padidino Prienų komandos pranašumą iki 3 įvarčių (4:1). Dar po keturių minučių Adas Golmanas įmušė penktąjį įvartį, o kėlinio pabaigoje Tadas Maciulevičius pelnė savo trečiąjį įvartį (6:1). Tašką rungtynėse padėjo Mantas Karčiauskas, kuris įvartį įmušė paskutinę mačo minutę (7:1).
Tai buvo antroji „Rūdupio“ pergalė šiame čempionate, po kurios Prienų komanda pakilo į penktąją turnyrinės lentelės vietą.
Tadas Straleckas su šešiais įmuštais įvarčiais yra trečias rezultatyviausių čempionato žaidėjų sąraše.