„Rūdupio“ futbolininkai pratęsė pergalių seriją

II lyga

Prienų „Rūdupio“ futbolininkai 2:1 įveikė Kauno „Spyris-2“ komandą ir pratęsė iš eilės nepralaimėtų rungtynių seriją iki penkerių.

Tai buvo saldus revanšas už pralaimėjimą pirmajame rate. Dabar abi komandos turi vienodą taškų skaičių (po 18) ir dalinasi 4-5 vietas. Tiesa, „Spyris-2“ futbolininkai yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.

Rungtynės prasidėjo gan ramiai ir nei vienai komandai nepavykdavo sukurti pavojingų progų. Kėlinio pabaigoje „Rūdupio“ futbolininkai varžovų baudos aikštelėje sužaidė tiksliai ir I. Prieskenis pasiuntė kamuolį į varžovų vartus (1:0, 43 min.). Tai jau trečiasis komandos saugo įvartis šiame sezone.

Antrojo kėlinio pradžioje „Spyris-2“ futbolininkai išlygino rezultatą (57 min. A. Kšanavičius, 1:1). Varžovų  atakos tapo agresyvesnės ir buvo sukurta ne viena proga įmušti įvartį, bet, kaip sakoma, neįmuši tu, įmuš tau. Taip ir atsitiko. 74 min. Prienų „Rūdupio“ žaidėjas G. Klevinskas, kuris į aikštę išėjo pirmojo kėlinio pabaigoje, pasiuntė kamuolį į varžovų vartus (2:1). Dabar jau „Rūdupio“ futbolininkai perėmė iniciatyvą, bet daugiau įvarčių įmušti nepavyko.

Pasiekta pergalė minimaliu skirtumu ir pratęsta nepralaimėtų rungtynių serija.

Rugsėjo 8 d. 19.00 val. Prienų „Rūdupio“ komanda žais Alytuje su „Dainavos“ futbolininkais.

„Rūdupio“ komandos sudėtis: A. Sikorskis, L. Jurevičius, R. Sadauskas (78 min. M. Karčiauskas), K. Janonis, I. Prieskenis, T. Snapkauskas, R. Blaževičius, D. Stradalovas, M. Zaleckis, A. Bareikis (43 min. G. Klevinskas), M. E. Djabrailovas (71 min. A. Jefišovas).

Primename, jog „Rūdupio“ komanda  yra LFF Aukščiausioje lygoje rungtyniaujančio Kauno „Stumbro“ dubleris.