Romantinė komedija „Diena be melo“ – pirmą kartą Birštone

Diena be melo1Jau liepos 25 dieną „Domino“ teatro gerbėjams Birštone bus pristatyta naujausia teatro premjera – romantinė komedija „Diena be melo“. Komedija žiūrovus sužavės ne tik išskirtine istorija, bet ir spektaklį gaubiančia paslaptimi, kurią net ir įvykus spektaklio premjerai kruopščiai slepia kūrybinė komanda.

Intriguojančius komedijos personažus komedijoje kurs Gabija Jaraminaitė – Ryškuvienė, Edita Užaitė, Evaldas Jaras, Vaidotas Martinaitis, Sakalas Uždavinys ir „Domino“ teatro scenoje pirmą vaidmenį kuriantis Nerijus Gadliauskas.

Bene didžiausias iššūkis spektaklyje laukia Editos Užaitės bei Gabijos Jaraminaitės – Ryškuvienės. Aktorių vaidmuo privers moteris suvaržyti savo galimybes.

Deja, kokią paslaptį slepia personažas, neatskleidžia nei aktorės, nei spektaklio režisierius Kostas Smoriginas. K. Smorigino teigimu tai vaidmuo, kurio specifiką perprasti sunku būtų bet kuriam aktoriui. „Spektaklis turėtų tapti itin artimas kiekvienam žiūrovui. Tai subtili, jautri ir žemiška komedija apie žmones, draugystę ir meilę. Joje gausu gyvenime pasitaikančių situacijų. Tad neabejotinai bus akimirkų, kai kiekvienas žiūrovas pagalvos, ką jis darytų šioje situacijoje“, – apie spektaklį pasakoja K. Smoriginas.

„Diena be melo“ – tai pasakojimas apie buvusių bendrakursių trijulę, susirinkusią prisiminti audringų jaunystės nuotykių.  Pašėlęs mergišius, nuobodus, ištikimybę vertinantis sutuoktinis ir užkietėjęs nevykėlis – visi jie susirinko tam, kad ir vėl pasijaustų lyg prieš dvidešimt metų. Tačiau vakarą sujaukia vieno iš vyrų draugams sugalvota staigmena. Vakarienės jis pakviečia visų trijų herojų bendrakursę – moterį,  kurią prieš dvidešimtį metų viso kurso vyrai laikė savo simpatijų objektu. Tačiau viešnia pasirodo nebe tokia kaip anksčiau… Ji pateikia buvusiems draugams itin netikėtą siurprizą.

Komedijos „Diena be melo“ premjera Birštone jau liepos 25 d. 19 val.

Taip pat skaitykite