Rolandas Stiklius: „Tiek automobilių Birštone dar nebuvo, bet saugumas buvo užtikrintas“

IMGP7906Birželio 6-8 dienomis Birštone vyko tradicinė kurorto šventė, į kurią, pasak Birštono PK viršininko Rolando Stikliaus, atvyko tiek svečių, kad šeštadienio vakarą miesto centre ir vasaros estrados prieigose buvo sunkoka surasti laisvą vietą automobiliui pastatyti, bet, anot komisariato vadovo, toks žmonių antplūdis nepridarė didelių problemų ir šventė praėjo saugiai.

Tiesa, per šventines dienas buvo gauta 19 pranešimų apie įvairius įvykius. Pagal 2 pranešimus yra pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Dėl jaunuolio sumušimo šeštadienį vasaros estradoje pradėtas ikiteisminis tyrimas trijų asmenų atžvilgiu. Sekmadienį vėl įvyko avarija sankryžoje, kur susikerta Jaunimo gatvė ir kelias Vilnius-Prienai. Deja, įvykio metu galimai buvo sužalota automobilį vairavusi ir kelių eismo taisykles pažeidusi vairuotoja iš Vilniaus.

Taip pat buvo užfiksuoti 7 įvairūs kelių eismo pažeidimai. Daugiausiai buvo gauta pranešimų apie užstatytus automobilius.

Buvo užfiksuota 10 viešosios tvarkos pažeidimų atvejų (alkoholio vartojimas viešoje vietoje arba padauginus alkoholio pasirodymas viešoje vietoje).

Kurorto policijos viršininkas pabrėžė, jog komisariato darbuotojams užtikrinti tvarką, ypač šeštadienio vakare, padėjo 10 Alytaus VPK ir 4 saugos tarnybos darbuotojai. Kitomis dienomis Birštono gatvėse pastoviai patruliavo 6 pareigūnai su motoroleriais ir riedžiais.

Primename, jo kurorte aplinką stebėti padeda ir vaizdo kameros.

R. Stikliaus pastebėjimu, atsižvelgiant į žmonių, atvykusių į šventę, gausą, viskas praėjo labai gerai ir saugumas buvo užtikrintas. Pasak komisariato viršininko, galima daryti prielaidą, jog į kurorto šventes atvyksta kitas žmonių kontingentas, o tai, anot R. Stikliaus, priklauso nuo renginių, kviestinių atlikėjų lygio.

Ir vis tik, nežiūrint to, jog Birštonas sulaukia vis daugiau svečių, jis išlieka pakankamai ramiu ir savo ypatingą žavesį turinčiu kurortu. Ir būna nesmagu, kai jį bando lyginti tai su vienu, tai su kitu šalies kurortu. Nemuno kilpų apjuostas miestas jau turi savo vardą ir, reikia tikėtis, jog Birštono valdžia nesugalvos jį paversti antraisiais Druskininkais, nes, kaip teigia respublikinė spauda, tendencijos lyg ir ryškėja.

Jonas Kavaliauskas

Taip pat skaitykite