Roko Marcinkevičiaus vedamas „Birštonas“ įveikė „Pauliukus“

Gruodžio 19 d.  „Birštono“ krepšininkai žaidė LMMKL čempionato rungtynes su Juškonių „Pauliukais“. Po gan prastai sužaistos pirmosios susitikimo pusės Manto Jančiausko auklėtiniai sugebėjo po didžiosios pertraukos atrasti motyvaciją ir po galingai sužaisto ketvirtojo kėlinio išplėšė pergalę rezultatu 79:68 (20:23, 18:20, 15:19, 26:6).

Pirmasis kėlinys prasidėjo klaidomis ir varžovų sėkmingomis atakomis. Visgi, likus iki kėlinio pabaigos 2 min. „Birštono“ krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai (20:16). Deja, svečiai atsakė spurtu 7:0 ir po pirmojo kėlinio pirmavo 3 taškais (20:23).

Antrasis kėlinys prasidėjo aikštelės šeimininkų taikliais tritaškiais ir persvertu rezultatu savo naudai (28:27). Bet ir šis blykstelėjimas greitai buvo užgesintas. „Pauliukų“ krepšininkai sėkmingai sužaidė kėlinio pabaigą ir po dviejų kėlinių įgijo 5 taškų persvarą (38:43).

Trečiasis kėlinys padidino svečių iš Juškonių pranašumą  ik 9 taškų (53:62). Ir kai atrodė, jog bręsta dar vienas aikštelės šeimininkų pralaimėjimas, atsitiko tikras stebuklas – „Birštono“ krepšininkai laimėjo ketvirtąjį kėlinį 20 taškų skirtumu ir laimėjo rungtynes 11 taškų skirtumu (79:68).

Rokas Marcinkevičius kurorto komandai pelnė 24 taškus ir atkovojo 13 kamuolių (38 naudingumo balai). Dvigubą dublį atliko ir Mindaugas Knyšius (18 taškų, 10 atkovotų kamuolių). 16 taškų pelnė Darius Kuzmickas, 12 – Osvaldas Brazdžionis.