Rita Žilinskaitė ir Livija Sakevičiūtė – geriausiųjų „Akvilės“ moterų krepšinio lygos žaidėjų penketuke

Rita Žilinskaitė geriausia LMKL tritaškininkė

Rita Žilinskaitė – geriausia AKVILĖS lygos  tritaškininkė

kvitrina.com

Balandžio 22 d. Alytuje buvo sužaisti finaliniai „Akvilės“ moterų krepšinio lygos susitikimai, kuriuose dalyvavo ir mūsų krašto krepšininkės – Rita Žilinskaitė (Balbieriškis) ir Livija Sakevičiūtė (Prienai).

„Akvilės“ moterų krepšinio lygos čempionėmis tapo Alytaus „RKL-GUT.LT“ komanda, kuriai atstovavo Rita Žilinskaitė, o Livijos Sakevičiūtės atstovaujama komanda Kauno „Aisčiai“ iškovojo bronzą.

Livija Sakevičiūtė -  „Akvilės“ lygos blokų karalienė

Livija Sakevičiūtė – „Akvilės“ lygos blokų karalienė

Abi mūsų krašto krepšininkės savo komandose buvo vienos iš lyderių. Merginos pateko į simbolinį lygos geriausiųjų krepšininkių penketuką.

„Akvilės“ moterų krepšinio lygos statistika byloja, kad naudingumo kategorijoje Livija Sakevičiūtė yra antra (25), o Rita Žilinskaitė (20,16) – penkta. Pelnytų taškų kategorijoje antroje pozicijoje yra Rita Žilinskaitė (20,32), o atkovotų kamuolių – vėl matome Liviją Sakevičiūtę (12,85).
Tiesa, Rita lygoje karaliavo tritaškių kategorijoje, o Livijai niekas neprilygo kovose po savo krepšiu, nes prieniškė ne tik daugiausiai atkovodavo kamuolių, bet ir blokuodavo varžovių metimus.

Taip pat skaitykite