Rinkimai į Seimą dar nelaukiami?


Vacys Staknys

Nors rinkimai į Seimą ne už kalnų, mūsų krašto partijų skyriai nelabai skuba pranešti apie savo kandidatus vienmandatėje Dainavos apygardoje. Pirmieji apie tai pranešė Prienų socialdemokratai. Jų pasirinkimą galima buvo nuspėti, nes Jūratė Zailskienė pastaruoju metu tampa Prienų socialdemokratų veidu. Reikia pasakyti, jog gan įdomus Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Prienų skyriaus pasirinkimas. Prienų „demokratai“ kandidatu vienmandatėje Dainavos apygardoje iškėlė Juliaus Strampicko kandidatūrą, o ne Taryboje dirbančią skyriaus pirmininkę Loretą Jakinevičienę. Julius, paklaustas apie savo kandidatavimą, atsakė: „Įsiliejau į politinį krašto gyvenimą, todėl manau, jog privalau pateisinti bendrapartiečių pasitikėjimą“. 

TS-LKD Prienų skyriaus pirmininkas Jovydas Juocevičius teigė, jog nei skyriuje, nei partijoje kandidatai nebuvo aptariami. Paklaustas, ar tikėtina, jog Dainavos vienmandatėje apygardoje konservatorius vėl atstovaus Andrius Kupčinskas, atsakė, jog toks variantas galimas.
Galima prognozuoti, jog Regionų partija rinkimuose į Dainavos vienmandatę apygardą iškels Andriaus Palionio kandidatūrą.
Portalo žiniomis, LVŽS Prienų skyrius apie savo kandidatą praneš po Naujųjų metų, bet jau dabar aišku, jog nei skyriaus pirmininkė Laimutė Jančiukienė, nei Tarybos narė Rita Keturakienė nekovos dėl vietos Seime vienmandatėje Dainavos apygardoje. Pavyko sužinoti, jog Prienų rajono valstiečiai ir žalieji  kandidatu iškėlė verslo atstovą, bet pavardė bus paviešinta vėliau.
Kokios dar partijos pabandys laimę laimėti vietą Seime vienmandatėje Dainavos apygardoje, sužinosime jau po Naujųjų metų.

Taip pat skaitykite