„Ringis“ vos išsigelbėjo, nors pirmavo įtikinamai

Sausio 12 d. Balbieriškio pagrindinės mokyklos salėje buvo žaidžiamas šeštasis AAFF pirmenybių turas. „Ringio“ futbolininkai susitiko su „Druskininkų“ komanda.

Pirmajame kėlinyje Balbieriškio komandos dominavimas buvo akivaizdus. Adas Golmanas ir Tadas Kančys labai greitai išveda aikštelės šeimininkus į priekį (2:0).
Varžovai atsako įvarčiu (2:1). „Ringio“ futbolininkai supyko ir dar du kartus nuginklavo „Druskininkų“ komandos vartininką (4:1). Įvarčius pelnė Evaldas Daukševičius ir Tadas Kančys.

Bet antrajame kėlinyje viskas pasikeitė. Balbieriškio futbolininkai tik spėdavo išiminėti kamuolius iš savo vartų. Varžovai ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė jį (4:5).
„Ringį“ nuo dramatiško pralaimėjimo išgelbėjo Adas Golmanas, kuris išlyginamąjį įvartį pelnė paskutinėmis rungtynių sekundėmis (5:5).