Rimtą iššūkį „Žalgiriui“ metęs „Labas GAS“ visgi buvo priverstas pripažinti Eurolygos komandos pranašumą

a44a102e556cc675aaf42a423f59cca0

Vasario 12 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai Kaune žaidė išvykos rungtynes su „Žalgiriu“ ir privertė tituluotus varžovus kaip reikiant pasinervinti. Rungtynės parodė, jog Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai atvyko į Kauną kovoti dėl pergalės.

Prienų krepšininkai ketvirtojo kėlinio pradžioje po Justino Jogmino baudos metimo išlygino rezultatą (59:59). Bet tada „Žalgiris“ pataikė tris tritaškius iš eilės ir įgijo 9 taškų persvarą (68:59). Dar kelios prastai surengtos atakos ir kauniečiai padidino skirtumą iki 13 taškų (72:59). Bet, jei kas nors manė, kad „Labas GAS“ krepšininkai palūš, klydo. Jamil Wilson ir Darius Tarvydas įsūdė po tritaškį ir grįžo į žaidimą (72:65).

Likus iki rungtynių pabaigos apie 3,5 min. komandas skyrė 10 taškų (77:67), bet po minutės Prienų komanda turėjo tik penkių taškų deficitą (77:72). Kėlinio pabaigoje Justinas Jogminas sumažino komandos atsilikimą iki 4 taškų (82:78). Jamil Wilson turėjo galimybę sumažinti skirtumą, bet jo metimas skriejo pro šalį. Likus iki rungtynių pabaigos 12 sek. „Žalgiris“ turėjo 5 taškų persvarą (83:78). Justinas Jogminas pelnė dar du taškus (83:80). Darius Tarvydas klysta (peržengė galinę liniją varžovui išmetant kamuolį) ir „Žalgiris“ didina pranašumą iki 4 taškų (84:80). Prieniškiai baudomis stabdo varžovus ir Kauno komanda baudos metimais padidina persvarą iki 6 taškų (86:80). Per likusias dvi sekundes „Labas GAS“ nepavyko surengti rezultatyvios atakos ir Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai turėjo pripažinti „Žalgirio“ pranašumą (86:80).

Prienų komandoje vėl sublizgėjo Justinas Jogminas, kuris pelnė 21 tašką ir atkovojo 7 kamuolius. 17 taškų Dariaus Tarvydo sąskaitoje (6 atkovoti kamuoliai). 13 taškų į varžovų krepšį įmetė Kyan Anderson (5 rezultatyvūs perdavimai). Jamil Wilson pelnė 10 taškų.

Labas GAS“ krepšininkai visuose kėliniuose po „Žalgirio“ bandymų atitrūkti (19:10, 35:25, 72:59) grįždavo į rungtynes (21:19, 38:36, 83:80), o trečiajame net išsiveržė į priekį (56:57).

Deja, Prienų komanda prametė 11 baudos metimų ir prarado galimybę iškovoti pergalę, kurios buvo verti.