Rimas Katukevičius: „Komandos nusiteikimas buvo aukščiausio lygio“

IGP20111

kvitrina.com

Stakliškių „Guostos“ krepšininkai antrą sezoną žaidžia RKL „B“ diviziono pirmenybėse.

2014/2015 m. sezone komanda užėmė 8 vietą, o šiemet ji jau tarp keturių stipriausiųjų „B“ diviziono komandų.

Po gan prasto pirmenybių starto klubo vadovas Rimas Katukevičius praeitų metų pabaigoje ėmėsi kardinalių permainų. Buvo atleistas vyr. treneris, ekipoje įvyko ir žaidėjų rokiruotės. Dar šių metų pradžioje  R. Katukevičius sakė, jog atsinaujinusi komanda pirmenybių pabaigoje bus pasiruošusi kovoti ir pagrindinis akcentas daromas pasiruošimui atkrintamosioms varžyboms.

Komandos vadovas nemelavo. „Guostos“ krepšininkai solidžiai pasirodė ir aštuntfinalyje, ir ketvirtfinalyje. Ypač sudėtinga buvo žaisti su reguliaraus sezono nugalėtojais Pabradės „Žeimenos“ krepšininkais.

Tiesa, po pirmosios serijoje iki dviejų pergalių sėkmės, „Guostos“ krepšininkai, pasak komandos vadovo, perdegė. Visiškai nusimušė metimų taikiklis. Varžovai pasinaudojo šia situacija ir išlygino serijos rezultatą.

R. Katukevičiaus teigimu, prieš lemiamas rungtynes jau rūbinėje jautėsi geras nusiteikimas laimėti ir tai pavyko padaryti gan solidžiai. Pasak komandos vadovo, nesinorėjo anksčiau laiko baigti čempionatą, nes komanda pajėgi kovoti su visomis diviziono komandomis: „ Komandos nusiteikimas buvo aukščiausio lygio. Žaidėjų rotacija buvo vykdoma apskaičiuotai. Nuo pirmųjų minučių perėmėme iniciatyvą ir neleidome aikštelės šeimininkams įsibėgėti“.

Pusfinalyje Stakliškių komandos laukia nemažiau grėsmingas varžovas, kuris pilnas ambicijų patekti į „A“ divizioną. Pirmosios rungtynės bus žaidžiamos Plungėje kovo 31 d., antrosios – Prienų sporto arenoje balandžio 2 d., 14.00 val.

Plungės „Olimpo“ krepšininkai savo pogrupyje buvo antri, todėl turi aikštelės pranašumą.

Komandos vadovas prašo krepšinio bendruomenę ateiti į varžybas ir palaikyti savo krašto komandą.

„Vytauto“ krepšininkai balandžio 2 d. žais išvykoje, todėl būtų smagu, kad sirgaliai atvyktų į areną palaikyti „Guostos“ vyrukų, kurie taip pat garbingai atstovauja mūsų kraštui.

 

Taip pat skaitykite