„Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokinė Gabija Kuzmickaitė – tarptautinio konkurso laimėtoja

IMG_20180320_122618

Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai sėkmingai pasirodė tarptautiniame konkurse „Toyama Prefectural Children’s Festival“, kurį jau 40 metų rengia Toyamos prefektūros meno ir kultūros asociacija.

IMG_20180320_122457

Aukso medalį ir atminimo dovaną pelnė 7 klasės mokinė Gabija Kuzmickaitė (dailės mokytoja metodininkė Aušra Deltuvienė). Ji savo darbe atskleidė ilgą duonos kelią nuo rugių lauko iki mūsų stalo, merginą ir vaikiną, dėvinčius tautinius rūbus, bei Lietuvos simboliais tapusius paukščius – gandrus.

Danielius Aldakauskas ir Dominykas Uleckas (8 klasės mokiniai) tapo antrosios ir trečiosios vietos laimėtojais. Darbus konkursams paruošti padėjo dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Rasa Uleckienė.

Senuosius lietuvių liaudies audinių raštus, medinių klumpių raižinius savo darbe piešė Danielius. Dominykas savo darbe įprasmino didvyrišką, Lietuvą išgarsinusi žygdarbį – lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydį per Atlanto vandenyną – nupiešdamas jų eksperimentinį lėktuvą „Lituanica“ ir Europos bei Amerikos žemynų žemėlapio kontūrus.

Mokinių kūrybiniai darbai supažindino tolimos Rytų Azijos šalies, esančios salyne tarp Ramiojo vandenyno ir Japonijos jūros, žmones su Lietuvos valstybe, parodydami tautos darbštumą ir drąsą, gamtos grožį, siekį būti laisviems ir nepriklausomiems.
Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos informacija

 

 

 

.

Taip pat skaitykite