„Revuonos“ mokykloje karaliavo badmintono „pradinukai“

Badmintono startuoliai” – turnyrų serija, skirta badmintoną neseniai pradėjusiems sportuoti, nedalyvavusiems reitinginiuose turnyruose ir norintiems pažaisti prieš savo lygio priešininkus.

Lapkričio 14 dieną Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko badmintono turnyro „Badmintono startuoliai“ Prienų etapas, kuriame varžėsi 57 badmintono entuziastai iš Vilniaus, Kauno, Ignalinos, Prienų, Birštono ir Balbieriškio.

Moterų dvejetų grupėje pirmąją vietą iškovojo duetas iš Ignalinos, antroji vieta atiteko porai iš Birštono Birutei Baranauskaitei ir Laimai Chomskytei, trečioje vietoje liko dvejetas iš Vilniaus.

Vyrų dvejetų grupėje vėl triumfavo badmintonininkai iš Ignalinos, antrąją ir trečiąją vietas laimėjo vilniečiai.

Mišrių dvejetų grupėje nugalėjo duetas iš Vilniaus. Balbieriškietė Ernesta Kurapkaitė poroje su birštoniškiu Andriumi Bolei liko antri, trečiąją vietą iškovojo vilniečiai.

Vaikų dvejetų grupėje nugalėjo Ernesta Kurapkaitė iš Balbieriškio poroje su Domu Matulaičiu iš Prienų. Antrosios vietos laimėtojais tapo Balbieriškio atstovas Darius Mieliauskas bei prieniškiai Gustas Sadauskas ir Dominykas Uleckas. Treti liko Eimantas Aliulis iš Balbieriškio ir Nerijus Juodsnukis iš Prienų.

Vaikų vienetų grupėje triumfavo Karolis Juškevičius, antras buvo Deivydas Žilinskas, trečias liko Domas Matulaitis. Visi iš Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos.

 

kvitrina.com, pagal organizatorių informaciją

Taip pat skaitykite