Respublikinis vaikų ir jaunimo iššūkių festivalis ,,Mano klasė gali“

feestivaliui

Stakliškių gimnazijos septintokai priėmė iššūkį ir dalyvavo respublikiniame iššūkių festivalyje „Mano klasė gali“. Festivalis vyko Vilniuje, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre. „Mano klasė gali“ – iššūkis, skirtas 5–6 ir 7–9 klasių moksleiviams. Vieną klasę galėjo sudaryti 12–24 moksleivių komanda. Kiekviena komanda varžėsi su savo amžiaus grupės mokiniais keturiose konkursinėse rungtyse: meninėje, orientacinėje, sportinėje ir plaukimo.
Meninėje rungtyje mokiniai, pasitelkdami įvairias dailės technikas, turėjo sukurti socialinės reklamos plakatą organizatorių pateikta tema „Saugus elgesys vasarą prie vandens telkinių“.
Orientacinėje rungtyje sprendėme galvosūkius ir linksmas užduotis. Stengėmės jas įveikti kuo greičiau, kad kuo daugiau gautume balų.
Sportinės užduotys vyko sporto salėje. Išbandėme savo taiklumą, vikrumą, greitumą, bendradarbiavimą.
Plaukimas vyko LVJC didžiajame baseine, kurio gylis – nuo 1,70 m iki 4 m, ilgis – 25 m. Iššūkį sudarė 5 estafetės: su makaronais, su sparneliais, laisvuoju stiliumi, su kamuoliu ir su marškinėliais. Kiekvienas privalėjome nuplaukti 25 metrus be sustojimo.
Skirtingus iššūkius atliko skirtingi komandos vaikai. Vykdydami užduotis, komandos nariai buvo vertinami skirtingų komisijų. Po šių rungčių vyko Protinis iššūkis, kuriame dalyvavo visi komandos nariai.
Pilni įspūdžių grįžome namo. Planuojame dalyvauti šiame festivalyje ir kitais metais.
Stakliškių gimnazijos mokytoja O. Kamblevičienė

Taip pat skaitykite