Rankos, suteikiančios kūnui antrą kvėpavimą

IMG-4240

Vilija Čiapaitė

Sakoma, gyvenimas per trumpas, kad trypčiotume vienoje vietoje. Rodos, pasieksi savo išsvajotą tikslą ir sau tarsi „stop“, tačiau retai taip būna. Gyvenimas visada mesteli kažką naujo, už ko visiškai atsitiktinai užsikabini. Užsikabinęs suvoki, kad siekiamybė jau praeitis, kad reikia žengti pirmyn, o dar, be abejo, pasimokyti. Taip ir nejauti, kad gyvenimas teka nauja vaga.

Visiškai netikėtai gavau dovanų – kuponą masažui „V Grožio namuose“ pas daugeliui gerai žinomą masažo meistrę Aušrą Sarnickienę. Jei dovana, vadinasi, reikia pasinaudoti duotybe. Po vasaros maratonų, pamaniau, reikia kaulus į vietą sudėlioti. Taigi nukakau nurodytu adresu ir visiškai lengvai – už Prienų r. savivaldybės pastato.

Kelias iki to, kas suteikia malonumą

Aušrą pažįstu jau seniai. Jos eiles ne kartą esu skaičiusi FB platybėse, sutikdavau dirbančią Prienų r. savivaldybėje. Dabar gi ji ne vieno mėgstama masažuotoja. Taigi daug nekalbėjom, tiesiog rami relaksinė muzika, trumpi nurodymai ir aš guliu ant masažinio stalo, kuris maloniai šildė. Atsipalaidavau, užsimerkiau ir mintyse panirau į laukinių gėlių pilną žydinčią pievą…

Prisilietė masažuotojos rankos, suteptos aliejais, ir prasidėjo mano kūnui taip reikalingas masažas. Rankos, tarsi jausdamos, kur reikia atpalaiduoti raumenis, pačios lėtais ir užtikrintais judesiais keliavo nuo kaklo iki juosmens, po to ir kryžkaulio sritį. Jautriai reagavo į kiekvieną raumens susitraukimą, ilgiau dirbdavo su sukietėjimais, kurie niekaip nenorėjo atsipalaiduoti. Kaip patyręs ieškotojas, švelniais judesiais apėjo stuburo, pečių sritį, o aš mintyse gulėjau pievoje ir net jaučiau, tarsi laumžirgiai ar kiti vabzdeliai sparnais liečia kūną. Tyliai grojanti muzika mintis tiesiog išvalė, atjungė smegenis nuo rūpesčių. Nežinau, kiek tai truko, tačiau atsipeikėjau nuo bambuko šluotelių barškesio, kuris švelniai atpalaidavo odą po masažo, privertė grįžti į „šiandien ir dabar“ būseną. Dar buvo atliktas iškirptės masažas, kuris taip pat puikiai nuteikė tolimesnei dienos kelionei.

Gulėjau, laukdama momento, kada galėsiu pakilti. Manęs neskubino, o aš, tikrąja žodžio prasme, „kaifavau“!

Vis tik po masažo pasmalsavau, su kokia kosmetika Aušra dirbanti. Pasirodo, ji naudoja aukščiausios kokybės ispanų gamintojo „Thalissi“ produkciją. Beje, masažuotoja papasakojo, jog tai unikali ir analogų Lietuvoje neturinti, užkariavusi stipriausias pasaulio rinkas – Arabų Emyratai, Kinija, Japonija ir kt., – aukščiausios kokybės ispanų gamintojo „Thalissi“ nišinė kosmetika. Jau nuo 1969 m. kuriami išskirtiniai kosmetikos produktai, kuriuose dominuoja tik natūralūs ir organinės kilmės ekologiški ingredientai, o pagrindas – aukštos mineralizacijos terminis vanduo ir mažos molekulinės masės šalto spaudimo aliejai. Tai sertifikuota, gydomoji kosmetika, skirta profesionalams!

Masažuotoja – viena iš keleto mano profesijų“

Pašnekovė dar pridūrė, jog kurį laiką dirbo „Eglės“ sanatorijoje masažuotoja, o dabar Royal SPA rezidencijoje. Jos darbą labai gerai įvertino ne vienas poilsiauti ar reabilitacijai atvykęs žmogus, bet, pasak jos, tobulėti yra kur.

Beje, kol kas Aušra neatskleidė, kur dar mokosi. Anot jos, reikia džiaugtis tada, kai jau sertifikatas ar diplomas rankose, tačiau vis tik prasitarė, jog tai grožio sritis.

305016138_787660199092512_2073985537153125153_n

Ir dar. Laisvalaikiu ji save realizuoja lankydama Prienų kultūros ir laisvalaikio centro mėgėjų teatro „Langas“ studiją. Čia jau jos vaidyba tikrai originali ir ne vienas yra matęs ją scenoje.

Taigi taip ir baigėme trumpą pašnekesį, nes kiekvienam laikas yra brangus. Juk prieš kiekvieną kito kliento priėmimą būtina ne tik pailsėti, bet ir pamedituoti, atsipalaiduoti, kad visą meilę ir žinias panaudotų žmogaus sveikatinimui.

Taip pat skaitykite