Ramu nebus, bet bus įdomu

IMG-7777
Naglio Šulijos horoskopas savaitei (2023 05 29 – 06 04 d. d.)
Saulė juda Dvynių ženklu ir skatina mus daryti tai, ką skatina daryti Dvyniai – bendrauti, judėti, ieškoti reikalingų žinių, kažko išmokti ir dalytis tuo, ką žinome patys. Savaitės pradžioje tas bendras bruzdesys vyks sunkiai, mat Saulę dar veiks šaltieji Saturno spinduliai. Bet diena po dienos Saturno įtaka mažės, o veiklumo sparta – didės.
Nakties Šviesulys Mėnulis keliauja link savo Pilnaties, kuri po savaitės ir įvyks. Kartu su pilnėjančiu Mėnuliu yra patogu visus asmeninius reikalus „stumti“ pirmyn, rodyti iniciatyvą svarbiose mums srityse.
Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus vis greičiau juda Jaučio ženklu pirmyn ir skatina mus į visus reiškinius, dalykinę veiklą žvelgti ramiai ir praktiškai. Tačiau pačioje savaitės pabaigoje jis priartės ir prasilenks su kai kada chaotišku, bet novatorišku ir išradingu Uranu, todėl savaitės pabaiga gali atnešti lengvą chaosą sprendžiant dalykinius reikalus, neplanuoto bendravimo, bet ir puikių įžvalgų, atradimų. Ramu nebus, bet bus įdomu.
Venera vis dar juda Vėžio ženklu ir yra atsargi, dažnai kaprizinga, įtari, tad gilius jausmus ar meninį polėkį puoselėti nenusiteikusi, bet nusiteikusi atsitraukti į saugią sau vietą ar padėtį pirmiems įtampos požymiams vos pasirodžius. Sekmadienį ji bus jau paskutiniame Vėžio laipsnyje ir kitą savaitę ji pereis į Liūtą. Ten ir sužibės.
Liūto ženklu keliaujantis Marsas dabar yra ir bus narsus, linkęs priešus arba sunkumus tiesiog draskyte sudraskyti, tad ir konfliktinėse aplinkybėse (ir mūšio lauke) elgsimės taip, tarsi norėtume viską laimėti vienu liūtiškos letenos smūgiu.
Avinas. Vidinė būsena skatins laimėti. Būsite energingi, veiklūs, į tai, ką darote dažnai žvelgti kaip į žaidimą, kurį norisi laimėti. Puikiai tvarkysis ir naudos neš piniginiai reikalai, be to bus daug progų ir priežasčių pasikalbėti su draugais ir naujais pažįstamais. Galimos trumpos kelionės, išvykos.
Jautis. Būsite labai dalykiški, daug ir su malonumu bendrausite – pirmiausia dalykinėmis temomis, bet taip pat ir visomis kitomis, sėkmė lydės tvarkant reikalus, kurie gali atnešti naudos. Palankus laikas svarbiems, nusiteikimo reikalaujantiems darbams namie.
Dvyniai. Būsite energingi judrūs, veiklūs, sparčiai tvarkysite visus svarbius jums reikalus ir būsite labai kūrybiški. Savaitė gali atnešti daug susitikimų ir neilgų kelionių ar išvykų. Sėkmė lydės tvarkant piniginius reikalus. Tačiau atidumo, apdairumo prireiks vairuojant – galimos „aštrios“ aplinkybės.
Vėžys. Būsite atsipalaidavę, vidinė būsena skatins skubėti nebent prie smagių, malonių dalykų, kurių dabar kaip tik gali būti nemažai. Sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurie kuria gražius, mielus dalykus, rūpinasi kitų žmonių patogumu. Greiti ir ryžtingi veiksmai gali atnešti ir piniginės sėkmės.
Liūtas. Būsite energingi, veiklūs, puikios sportinės formos (tai labai geras metas sportuojantiems) ir linkę prie tikslo žengti tiesiai, be skrupulų. Šalutinis tokios būsenos efektas – kai kada galite būti neatsargūs, neapdairūs, ypač vairuojant. Darbai darbe rūks kaip iš pypkės, o ilsėtis tiesiog nesinorės.
Mergelė. Gali būti, kad darbe bus nemažai darbo, visokių kūrybiškumo reikalaujančių užduočių. Savaitės pradžia gali būti sunkoka, bet vėliau veikla įsivažiuos. Palankus laikas kelionėms arba veiklai, susijusiai su užsieniu. Nemažai smagių akimirkų atneš artimi draugai, bendra veikla su jais.
Svarstyklės. Darbe gali būti ne tiek darbo, kiek smagių, malonių aplinkybių, bet sėkmė tikrai lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu. Kasdien bus vis palankus metas kelionėms. Smagiai pajudėti gali paskatinti artimi draugai.
Skorpionas.  Darbe gali daugėti darbo ir užduočių, kurias reikės atlikti greitai, daug negalvojant. Jeigu nepamiršite apdairumo, saugumo technikos reikalavimų – nuveikti pavyks išties daug. Palankus laikas palaikyti ir puoselėti dalykinius ryšius su svarbiais jums asmenimis.
Šaulys. Darbe vyraus įprasti darbai, namie karaliaus įprasta tvarka. Palankus laikas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais, ieškoti reikalingų šios srities žinių. Taip pat ši savaitė – laikas, kai palaikomi, puoselėjami asmeniškai svarbūs ryšiai, santykiai arba gimsta naujos, svarbios pažintys.
Ožiaragis. Ši savaitė gali atnešti nemažai darbų, reikalų, kurios reikės tvarkyti greitai, kūrybiškai ir pareigingai. Beje, tai seksis vis geriau ir geriau. Taip pat ši savaitė – laikas, kai  paranku rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Gali būti ir nedidelių, tačiau labai smagių pramogų.
Vandenis. Laikas linksmas ir smagus – bus daug asmeninės kūrybos ir smagių vasaros pramogų. Šiuo požiūriu savaitės pradžia bus sunkoka, bet vėliau viskas labai smagiai įsibėgės. Nedidelių darbų gali būti namie. Santykiai su kai kuriais asmenimis gali būti įtempti – dėl anos pusės aršumo.
Žuvys. Daugiausia laiko, dėmesio ir pastangų gali paprašyti namų, šeimos reikalai arba darbai šioje srityje. Taip pat bus ir nemažai galimybių smagiai pasilinksminti, sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu. Tinkamą valandėlę draugams irgi pavyks surasti.

Taip pat skaitykite