Rajono savivaldybės Taryboje – dar viena jungtinė frakcija

Lapkričio 24 d. Prienų rajono savivaldybės Tarybos posėdis prasidėjo naujos frakcijos pristatymu. Keturių valdančiosios koalicijos partijų (Tvarka ir teisingumas, LiCS, TS-LKD ir Socialdemokratų sąjunga) atstovai susijungė į jungtinę frakciją. Tiesa, dabar Taryboje bus dvi jungtinės frakcijos, nes dar ankščiau tokiu pat pavadinimu frakciją įregistravo ir opozicija.
Po naujos frakcijos įregistravimo tapo aišku, kad nuo šiol valdančiąją koaliciją sudarys dvi frakcijos: socialdemokratų (8 nariai) ir jungtinė (11). Ar toks politinių jėgų valdančiojoje koalicijoje išdėstymas pridės stabilumo?
Naujos frakcijos įkūrimo iniciatoriai teigė, kad koalicijos stabilumas tikrai bus išlaikytas, nes būtent tam ir buvo sukurta frakcija . Socialdemokratų frakcijos pirmininkas A. Vaicekauskas naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog pats faktas, kad koalicijos partneriai susijungė į jungtinę frakciją, dar nereiškia, kad gali kilti pavojus koalicijos stabilumui, bet socialdemokratai pasikeitusią situaciją atidžiai stebės ir, priimant sprendimus, įtakos tikrai neperleis, nes įpareigoti rinkėjų atstovauti jų interesams.

Taip pat skaitykite