Rajono pirmenybių nugalėtojai – BC „Tūzai“ krepšininkai

Finišavo Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybės, kuriose dėl nugalėtojų vardo kovojo 11 komandų. Balandžio 14 d. buvo sužaistos paskutinės trejos rungtynės, kuriose buvo išaiškinti Mažosios taurės nugalėtojai (Paguodos turnyras) bei pirmenybių nugalėtojai ir prizininkai.

Pirmos į aikštelę išbėgo „PMVD-Tango Pizza“ ir „Stadiono“ komandos. Rungtynės buvo dinamiškos. Jų pradžioje geriau atrodė „PMVD-Tango Pizza“ krepšininkai. Jie sėkmingai kontroliavo žaidimo eigą ir po pirmojo kėlinio įgijo 5 taškų pranašumą (25:20). Bet antrajame kėlinyje „Stadiono“ komanda sugebėjo perlaužti rungtynių eigą ir po dviejų kėlinių pirmavo 6 taškais (35:41). Po didžiosios pertraukos situacija pradėjo keistis. Žaidimas išsilygino. „Stadiono“ komandos dominavimas buvo pristabdytas, o iniciatyvą palaipsniui perėmė „PMVD-Tango Pizza“. Tiesa, nors Pauliaus Ivanausko vedama komanda laimėjo trečiąjį kėlinį, po trijų kėlinių vis dar pirmavo „Stadionas“ (57:61).

Ketvirtajame kėlinyje „Stadiono“ komanda galutinai perleido iniciatyvą varžovams. Visgi, rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis ir jos buvo sėkmingesnės „PMVD-Tango Pizza“ komandai, kuri ir laimėjo Mažąją taurę (81:76).

Rungtynėse dėl trečiosios vietos tarp „Versmės“ ir „Pušynės“ komandų lauktos intrigos nebuvo. Reguliaraus pirmenybių etapo nugalėtojai „Versmės“ krepšininkai nuo pirmųjų minučių parodė, kas šeimininkaus šiose rungtynėse ir jau po pirmojo kėlinio įgijo 9 taškų persvarą (21:12). Antrajame kėlinyje skirtumas tarp komandų augo lyg ant mielių ir jo pabaigoje jau buvo 23 taškai (46:23).
Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino. Trečiasis kėlinys rezultatyvumu nepasižymėjo (15:15) ir po jo „Versmės“ persvara išliko solidi (61:38).  Ketvirtajame kėlinyje abi komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui, bet kėlinio rezultatas (27:29) įtakos rungtynių baigčiai išvis neturėjo. „Versmės“ krepšininkai iškovojo trečiąją vietą.

Finalinėse rungtynėse buvo prognozuojama įtempta dvikova. Deja, „Dantransos“ ir BC „Tūzai“ komandų kvoje pastarieji nuo pirmųjų minučių perėmė iniciatyvą (20:27) ir nepaleido jos iki rungtynių pabaigos. Kajaus Okmano vedami BC „Tūzai“ užtikrintai laimėjo rungtynes ir tapo pirmenybių nugalėtojais (93:69).