Rajono pirmenybėse žūtbūtinės kovos tęsiasi

10898144_724888094284669_8346256619463762745_nVasario 7 d. Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas” krepšinio pirmenybėse buvo sužaistos dar trejos rungtynės. Didžiausiu netikėtumu galima drąsiai pavadinti „Žvėrių – Erno” krepšininkų triuškinamą pergalę prieš „Išlaužo” komandą. Netikėtumas ne tas, jog Birštono komanda laimėjo, o tas, jog varžovas buvo įveiktas net 36 taškų skirtumu.

Iš esmės rungtynių baigtis jau buvo aiški po dviejų kėlinių, nes Birštono komanda pirmavo rezultatu 57:31. Po gana ramaus trečiojo kėlinio, ketvirtajame „Išlaužo” krepšininkai visiškai subyrėjo. Rungtynės pasibaigė rezultatu 90:56. Birštono komanda iškovojo antrąją pergalę ir pakilo į 5-ąją turnyrinės lentelės vietą. „Išlaužo” krepšininkai su viena pergale įsitaisė turnyrinės lentelės gale.

Visiškai kitas vaizdas sirgalių laukė rungtynėse tarp „Stakliškių” ir Balbieriškio „Ringio” komandų. Nors komandos sprendė skirtingus uždavinius („Stakliškės” žūtbūt norėjo išsilaikyti tarp lyderių, o „Ringiui” reikėjo pabėgti iš turnyrinės lentelės dugno) rungtynės buvo dinamiškos, permainingos ir įdomios.

Pirmasis kėlinys baigėsi taikiai (15:15), o antrajame „Ringio” krepšininkai įgijo vieno taško persvarą (32:33). Po pertraukos situacija aikštelėje buvo įtempta. „Stakliškių” krepšininkai buvo šiek tiek geresni ir po trijų kėlinių turėjo 2 taškų pranašumą (49:47). Ir lemiamame kėlinyje fortūna buvo stakliškiečių pusėje, kurie ir laimėjo mačą rezultatu 71:65.

Panašūs tikslai buvo GSTM ir Veiverių „Amberis” komandų rungtynėse. Ir šiose rungtynėse kova buvo permaininga. Pirmasis kėlinys buvo sėkmingesnis GSTM komandai, kuri po jo pirmavo 2 taškais (22:20). Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė „Amberio” komanda. Veiveriškiai laimėjo antrąjį kėlinį 9 taškų skirtumu ir įgijo 7 taškų pranašumą (44:51).

Po didžiosios pertraukos toliau tęsėsi permaininga kova, bet jau vienu žingsniu buvo geresni GSTM krepšininkai.

Trečiajame kėlinyje jie sugebėjo persverti rezultatą savo naudai (67:66), o ketvirtajame išsaugoti trapų pranašumą (85:83).