Rajono krepšinio pirmenybėse sužaistas paskutinysis turas, išaiškintos ketvirtfinalio poros


kvitrina.com

Kovo 10 d. Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybėse buvo sužaistas paskutinysis turas, kuriame buvo labai karšta. Dvejos rungtynės pasibaigė vieno metimo skirtumu. Kitose užtikrintai laimėjo viena iš komandų.
„Stadiono“ krepšininkai neturėjo vargo susitikime su BC „Pakuonis-Energija“ komanda (87:55). Ši pergalė užtikrino „Stadionui“ 5-ąją vieta ir ketvirtfinalyje jų varžovai bus BC „Tūzai“. „Pušynės“ komanda po didžiosios pertraukos susitvarkė su „Azibets.lt“ krepšininkais (84:60). „Pušynė“ užsitikrino antrąją vietą ir jų varžovais ketvirtfinalyje bus BC „Pakuonio-Energijos“ krepšininkai.
„Versmės“ ir BC „Tūzai“ komandų rungtynėse viskas išsisprendė paskutinės atakos metu. „Versmės“ krepšininkai šventė puolimo šventę rezultatu 108:106. Ši pergalė užtikrino jiems pirmąją vietą ir ketvirtfinalyje jie susitiks su paskutinį bilietą į atkrintamąsias varžybas paskutiniame ture paveržusia „Šilavoto“ komanda.
Šilavotiškiai po dramatiškų rungtynių sugebėjo 95:93 pranokti Birštono SC komandą ir užtrenkė jai duris į ketvirtfinalį.
Pasak organizatorių, ketvirtfinalyje dėl kelialapio į pusfinalį bus kovojama iš dvejų rungtynių.

Taip pat skaitykite