Rajono krepšinio pirmenybėse – ryškėjantys lyderiai ir autsaideriai


kvitrina.com

 Sausio 7 d. Prienų sporto arenoje vyko penktasis Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių turas, po kurio išryškėjo pirmenybių lyderiai.
PMVD-„Tango Pizza“ komanda gan lengvai susitvarkė su „Dantrana“ krepšininkais (81:57). Pauliaus Ivanausko vedama komanda visas rungtynes diktavo žaidimo sąlygas, laimėjo visus kėlinius, o pamatą pergalei paklojo pirmajame kėlinyje (27:15).

Kiti susitikimai buvo žymiai įdomesni. „Šilavoto“ krepšininkai rungtynėse su „Pušynės“ komanda dar kartą parodė, jog, nors neturi pergalių, bet niekam už dyką taškų nedalins. Prieš lemiamą kėlinį „Pušynės“ krepšininkai turėjo 10 taškų pranašumą (81:71), bet šilavotiškiai parodė charakterį ir laimėjo ketvirtąjį kėlinį (20:11). Deja, to neužteko pergalei. Ją rezultatu 92:91 šventė „Pušynės“ komanda. 

Birštono komandų derbis taip pat buvo įdomus ir permainingas. Pirmajame kėlinyje „Versmės“ krepšininkai buvo pasiųsti į nokdauną. Birštono SC komanda prasinešė kaip reikiant ir įgijo 16 taškų persvarą (9:25). „Versmės“ vyrukai atsikvošėjo antrajame ir trečiajame kėliniuose (33:12, 31:20) ir po trijų kėlinių susikrovė 16 taškų persvarą (73:57). Birštono SC komanda rado jėgų kovoti  ir ketvirtajame kėlinyje perėmė iniciatyvą į savo rankas (18:27), bet šio proveržio pergalei neužteko. „Versmės“ komanda laimėjo rungtynes (91:84) ir toliau išlieka be pralaimėjimų.

BC „Pakuonis-Energija“ ir „Kryžkelių plienas“ rungtynės taip pat buvo panašios į amerikietiškus kalnelius. 3 kėlinius „Kryžkelių plieno“ krepšininkai iniciatyvą turėjo savo rankose (62:68), bet ketvirtame kėlinyje jau dominavo Pakuonio komanda, kuri sugebėjo perlaužti žaidimo eigą ir išplėšti pergalę (86:83). 

Pirmenybėse toliau lyderiauja PMVD-„Tango Pizza“ ir „Versmės“ komandos, kurios žengia be pralaimėjimų. Po tris pergales yra iškovoję „Tūzų“ ir „Pušynės“ krepšininkai. Po dvi pergales savo sąskaitose turi „Stadiono“, „Pakuonio-Energijos“ ir „Dantransos“ komandos. Birštono SC, „Šilavoto“, „Azibets.lt“, „Kryžkelių plieno“ krepšininkai kol kas lieka be pergalių.

Taip pat skaitykite