Rajono krepšinio pirmenybėse – pirmoji „Jiezno“ pergalė

„Pušynės“ komandai iškovoti pergalę nepadėjo ir nauja apranga.

Sausio 14 d. Prienų sporto arenoje vyko VII Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių turas. Visose turo rungtynėse vyko apylygė kova.

IMGP3757

Pirmąją pergalę pirmenybėse iškovojo „Jiezno“ krepšininkai, kurie po dramatiškos kovos įveikė „Šilavoto“ komandą. Jiezniškiai kiekviename kėlinyje buvo šiek tiek geresni ir iškovojo pergalę 4 taškų skirtumu – 60:56 (10:9, 19:17, 18:18, 13:12).

Pagal panašų scenarijų vyko ir „Stakliškių“ komandos susitikimas su „Žiburio“ krepšininkais. Tiesa, šiose rungtynėse po dviejų kėlinių buvo lygybė (33:33), bet antroje mačo pusėje sėkmė lydėjo „Stakliškių“ komandą, kuri iškovojo penktąją pergalę pirmenybėse – 78:73 (16:14, 17:19, 26:23, 19:17).

Sėkmingai sužaistas pirmasis kėlinys (24:14) tapo pergalės pagrindu „Dvariuko“ komandai rungtynėse su „Pakuonio“ krepšininkais.

Vėliau žaidimas išsilygino. Tiesa, trečiajame kėlinyje pakuoniškiai pabandė perimti iniciatyvą. Ir jiems iš dalies tai pavyko. „Pakuonio“ komanda sumažino po dviejų kėlinių turėtą 13 taškų deficitą iki 7, bet didesniems pokyčiams jėgų neužteko. „Dvariukas“ šventė pergalę rezultatu 93:82 (24:14, 24:21, 22:28, 23:19).

Centriniame turo susitikime „Stadiono“ komanda susirėmė su „Pušynės“ krepšininkais ir dar kartą įrodė, jog šiemet yra nenugalimi. Rungtynių baigtį realiai nulėmė antrasis kėlinys, kurį „Stadiono“ vyrai laimėjo 10 taškų skirtumu ir po dviejų kėlinių susikrovė 12 taškų persvarą (38:26).

IMGP4025

Tiesa, ketvirtajame kėlinyje „Pušynės“ krepšininkai stengėsi perlaužti rungtynių eigą, laimėdami kėlinį trijų taškų skirtumu, bet eilinę pergalę iškovojo „Stadiono“ komanda – 73:63 (17:15, 21:11, 17:16, 18:21).

Po septynių turų užtikrintai pirmauja „Stadiono“ komanda (7 pergalės). Po penkis kartus laimėjo „Pušynė“ ir „Stakliškės“, 4 pergalės „Žiburio“ sąskaitoje, 3 – „Ringio“ ir „Dvariuko“. Pirmenybėse jau nebeliko komandų, neiškovojusių pergalių. Po „Jiezno“ triumfo rungtynėse su „Šilavoto“ komanda 3 komandos („Jiezno“, „Šilavoto“, „Pakuonio“) turi po vieną pergalę.