Rajono krepšinio pirmenybėse – BC „Tūzai“ paslydimas, „Kryžkelių plieno“ atsigavimas 

 

kvitrina.com

Vasario 18 d. buvo sužaistas 11 Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ pirmenybių turas. Galima teigti, jog jame įvyko tikra sensacija – „Pakuonio-Energija“ komanda parklupdė BC „Tūzai“ krepšininkus (94:81). Pirmoje rungtynių pusėje žaidimą kontroliavo BC „Tūzai“ krepšininkai (41:55). Bet trečiajame kėlinyje situacija pradėjo keistis. „Pakuonio-Energijos“ komanda perėmė iniciatyvą ir per kėlinį skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 6 taškų (62:68). Ketvirtajame kėlinyje Pakuonio komanda buvo nesustabdoma (32:13), parklupdė vienus iš čempionato lyderių (94:81) ir žengė rimtą žingsnį dėl patekimo į ketvirtfinalį.
Turnyrinės lentelės kaimynų derbyje „PMVD -Tango Pizza“ krepšininkai po dramatiškos kovos įveikė „Stadiono“ komandą (76:73). „Stadiono“ vyrukai po sėkmingai sužaisto antrojo kėlinio po dviejų kėlinių buvo įgiję 2 taškų pranašumą (41:43). Trečiajame kėlinyje iniciatyvą perėmė „PMVD-Tango Pizza“ krepšininkai ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 5 taškų persvarą (64:59). Nors ketvirtąjį kėlinį dviejų taškų skirtumu laimėjo „Stadiono“ komanda, pergalę rungtynėse šventė „PMVD-Tango Pizza“ ir vėl įsiveržė į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.
„Kryžkelių plieno“ krepšininkai po įspūdingai sužaisto antrojo kėlinio (25:7) sutriuškino „Azibets.lt“ komandą (76:52) ir pakilo į aštuntąją poziciją.
„Pušynė“ užtikrintai įveikė Birštono SC komandą (85:73). Prieš lemiamą kėlinį „Pušynės“ vyrukai turėjo 19 taškų persvarą (63:44), o rungtynes laimėjo 22 taškų skirtumu (68:44).

Taip pat skaitykite