Rajoninė pradinukų šokių šventė ,,Šokių pynė – 2014“

Vasario 7 dieną Jiezno gimnazijos aktų salėje vyko Prienų rajono pradinukų šokių šventė ,,Šokių pynė – 2014“. Jos tikslas – puoselėti rajone šokio tradicijas, aktyvinti šokių būrelių koncertinę veiklą, skatinti jų vadovų entuziazmą ir pastangas kelti meninį lygį, pasidalyti patirtimi.

Mokyklose vyksta šokių pamokos, būreliai, kuriuose vaikai mokosi šokti. Vaikams labai patinka šokiai, rateliai ir dainos, šventės ir koncertai. Tai patvirtino Jiezno gimnazijoje vykusi šventė. Čia susibūrė apie 100 bendraminčių. Į šią šventę atvyko du šokių kolektyvai iš ,,Ąžuolo“ progimnazijos (mokytojos Dovilė Šatienė ir Alma Liutkienė), Pakuonio pagrindinės mokyklos 3 – 4 klasių šokėjai (mokytoja Sigita Valčiukienė), Balbieriškio vaikų liaudiškų šokių kolektyvas ,,Ringutis“ (vadovė Ramutė Švedienė), svečiai iš Kaišiadorių rajono Žiežmarių gimnazijos Pakertų skyriaus (mokytoja – choreografė Birutė Zubkovienė) ir šeimininkai Jiezno gimnazijos šokėjėliai (mokytoja Roma Kandrotienė).

DSCF2704

Koncertą vedė aštuntokai Daina Mazuronytė ir Domantas Šiupšinskas. Jie į sceną kvietė dalyvius, kurie prisistatė eilėmis ir šoko po du šokius. ,,Ąžuolo“ progimnazijos ketvirtokai atliko ne tik liaudies, bet ir savo kūrybos  ritminį šokį, kurį sukūrė 4a klasės mokinė Noja Barštytė.

Po koncerto vyko šokių popietė. Jos metu visi linksmai žaidė, šoko ratelius ir šokius: ,,Šokame, šokame“, ,,Malūnėlį“, ,,Upytėlė teka“, Šitam dideliam būry“. Dalyvius linksmino  nuolatiniai mūsų gimnazijos švenčių pagalbininkai Jiezno laisvalaiko ir kultūros centro kapela  ir vadovė Ingrida Valentienė. Gyvai muzikai nebuvo abejingų. Tad siautulingo šokio ritmu sukosi visi dalyviai, šoko trypė, kiek galėjo.

Linksmai pasišokus Jiezno gimnazijos direktorius Povilas Veteris ir pavaduotoja Danutė Bajorienė padėkojo visiems dalyviams už gražius pasirodymus, nuoširdų dalyvavimą šokių šventėje Jiezne bei vadovams įteikė padėkos raštus.

Šventė nebūtų tokia smagi, jeigu nebūtų rėmėjų. Dėkojame Algimantui Šidlauskui, Arūnui ir Vilmai Vaidogams, bei UAB ,,Juskada“ vedėjai Dianai Rinkevičienei.

Ši Prienų rajono pradinukų šokių šventė ,,Šokių pynė 2014“ ne pirma ir tikrai ne paskutinė. Entuziastingų mokytojų dėka mūsų vaikams patinka viskas – ir dainos, ir šokiai, ir žaidimai. Reikia tik visa tai išradingai pateikti ir sudominti ugdytinius. Svarbiausia sudaryti sąlygas ne tik mokytis, bet ir pasirodyti scenoje. Kuo daugiau turėsime pasirodymų, tuo daugiau ateis vaikų į šokių būrelius ir įsitrauks į prasmingą veiklą.

 

  Mokytoja  Roma Kandrotienė

Taip pat skaitykite