R. Valiulio taurės bėgime – šeimininkų komandinė pergalė

_IGP0253

kvitrina.com

Gegužės 20 d. Birštono vasaros estradoje bėgikai, susirinkę iš Kaišiadorių, Vilniaus rajono, Prienų ir Birštono, kovojo dėl įspūdingų Olimpinio čempiono Remigijaus Valiulio taurės bėgimo prizų. Savo vardo varžybas asmeniškai stebėjo ir pats R. Valiulis,  o jam kampaniją sudarė Olimpinė čempionė Angelė Rupšienė. Varžybas aplankė ir Seimo narys Artūras Skardžius.

_IGP9614

Bėgikus Birštono savivaldybės vardu sveikino mero pavaduotojas Vytas Kederys. Pasak mero pavaduotojo, smagu, kad R. Valiulio taurės varžybų sumanytojai vieną iš etapų nutarė surengti Birštone. Savivaldybė priėmė pasiūlymą, nes sutampa bėgimo sumanytojų ir kurorto  misija – propaguoti sveiką gyvenseną, mokinių aktyvumą.
V. Kederio teigimu, kurorte sukurtos geros sąlygos sportuoti ir gerai pailsėti, pasisemti jėgų.

_IGP9940

Mero pavaduotojas taip pat pažymėjo, jog ne visada mokiniai gyvai gali pabendrauti su sporto legendomis, o renginio metu tai galima buvo padaryti laisvai. R. Valiulis asmeniškai visiems bėgimo dalyviams kabino  Birštono sporto centro parūpintus atminimo medalius.

_IGP9898

Šeimininkų džiaugsmui Birštono gimnazijos bėgikai iškovojo komandinę pergalę, jai buvo įteiktas masiškiausios komandos prizas, o gimnazijos mokinys Paulius Juozaitis iškovojo pirmąją vietą (II amžiaus grupė).

Dvi prizines vietas iškovojo ir Prienų atstovai – Aurelija Valčiukaitė ( „Žiburio“ gimnazija) buvo antra savo amžiaus grupėje, o Edvinas Stravinskas (Prienų KKSC) – trečias.

_IGP0276

Daugiausiai prizinių vietų nuskynė svečiai iš Kaišiadorių.

Taip pat skaitykite