R. Milašiaus LKL pradeda byrėti, ir tai tik pradžia

Karolis Urba

Remigijus Milašius, tik perėmęs LKL prezidento postą, viename Prienų komandos sezono uždarymo renginyje pasakė labai išraiškingą frazę, jog tokioms komandoms, kaip Prienų, ne vieta LKL. Bet Prienai įėjo į LKL istoriją, nes du kartus lipo ant prizininkų pakylos, o  2013 ir 2014 metais tapo LKF čempionais. O kur dar laimėjimai BBL.
Deja, bet naujojo LKL prezidento norai vis didinti klubų biudžetus nedidelių miestelių komandas stūmė į prarają. Pirmuosius išstūmė Prienus. O dabar atėjo laikas „Gargždams“, bet R. Milašius nutarė, jog Gargždai – ne Prienai, ir bando ištiesti pagalbos ranką. Bet, adrodo, tai neišdegė. „Gargždai“ palieka LKL.
Bet problemų LKL tik daugės, nes sistemingai iš viršaus didinamas LKL klubų biudžetas daro meškos paslaugą visam šalies krepšiniui.
Ir dar. Iš tiesų, finansinių problemų turi visi klubai, nes mūsų šalies labdaros ir paramos įstatymas neatitinka ne tik sporto, bet ir kultūros bendruomenių lūkesčių. Jei būtų kitaip, savivaldybėms nereikėtų gelbėti profesionalių klubų.

Taip pat skaitykite