R.Maceina prašė merginų dar nepirkti suknelių į LMKL uždarymą, R.Kumpienė tikisi pakartoti praėjusių metų stebuklą

DSC_5509_1_1_1Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) mažasis finalas gali pasibaigti jau artėjantį pirmadienį, kadangi Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ išvykoje 68:59 pranoko Klaipėdos „Fortūną“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0.

„Aisčių“ vyriausiasis treneris Ričardas Maceina džiaugėsi, kad jo auklėtinės pataikė tritaškius, gerai gynėsi, mažai klydo ir tai lėmė pergalę uostamiestyje. Strategas merginas įspėjo, jog serija dar nelaimėta ir apie LMKL uždarymo šventę galvoti ankstoka.

„Merginos pagaliau išgirdo tai, ką norėjau joms pasakyti. Galbūt po kelionės buvo išsigandusios. Sakiau, jog negalime nepataikyti visą mačą ir lūžis įvyko tuomet, kai pataikėme savo tritaškius. Taip pat prisidėjo ir gera kova dėl atšokusių kamuolių. Antroje mačo pusėje padarėme vos 4 klaidas ir tai irgi prisidėjo prie triumfo.

Visada merginoms sakiau, kad mes galime laimėti prieš „Fortūną“. Aš jų nebariau už vaikiškas klaidas ar pramestus metimus. „Fortūna“ žaidė namuose ir turbūt turėjo ketvirtajame kėlinyje mus palaužti, bet tai pavyko padaryti mums. Mes pataikėme, o krepšinyje reikia tik pataikyti.

Nenorime grįžti į Klaipėdą, bet pamenu praėjusius metus, kai „Hoptrans-Sirenos“ pirmavo serijoje 2:0, bet „Fortūna“ iškovojo bronzos medalius. Tikrai dar niekas neprarasta. Klaipėdietės atvažiuos dar labiau pasirengusios ir sugalvojusios kažką naujo. Ruošimės pabaigti seriją namuose, bet dar merginoms sakiau, jog nepirktų suknelių į uždarymą“, – dėstė R.Maceina.

„Fortūnos“ trenerė Ramunė Kumpienė negalėjo paaiškinti, kodėl jos ekipa antroje susitikimo dalyje išbarstė dviženklį pranašumą bei patyrė nesėkmę. Strategės viltis – praėjusių metų LMKL mažojo finalo scenarijus, kai „Fortūna“ serijoje atsilikinėjo 0:2, bet 3:2 pranoko Kauno rajono klubą ir išplėšė bronzos medalius.

„Sunkiai paaiškinama, kodėl antroje mačo pusėje įvyko toks lūžis. Man tikrai labai sunkiai paaiškinama. Varžovės pradėjome pataikyti, nes subyrėjo mūsų gynyba. Akcentavome, kad turime pradėti nuo gynyboje, bet kai ji pašlijo, „Aistės“ pradėjo pataikyti iš savo padėčių.

Bus labai sunku psichologiškai. Turime praėjusių metų patirtį. Ar pavyks tai padaryti, nes Kaunas turi puikius sirgalius, pamatysime. Žaisime, nebėra kur trauktis“, – kalbėjo R.Kumpienė.

Trečiasis serijos susitikimas bus žaidžiamas balandžio 13 dieną, pirmadienį, 18.00 valandą Kaune.

 

Šaltinis: LMKL.lt

(Foto: Linas Šilkaitis)

 

Taip pat skaitykite