Pro šalį skriejančios baudos ir dar vienas pralaimėjimas

1 2

Po rugpjūčio 18 d. Lietuvos U16 merginų rinktinės pralaimėjimo Europos krepšinio B diviziono čempionate Islandijos komandai (62:64), sudėtinga buvo rasti žodžių, kurie apibūdintų situaciją. Karolio Abramavičiaus auklėtinės prametė net 14 baudų, dvi – lemiamu momentu.

Rungtynių pradžia Lietuvos rinktinei buvo gan sudėtinga ir po dviejų kėlinių lietuvės turėjo 7 taškų deficitą (30:37). Trečiajame kėlinyje Karolio Abramavičiaus auklėtinės išlygino rezultatą (48:48), o ketvirtojo kėlinio pradžioje net įgijo 7 taškų persvarą (55:48). Nors likus iki rungtynių pabaigos likus apie 3 min. Lietuvos komanda turėjo penkių taškų pranašumą (60:55), per likusį laiką tesugebėjo pelnyti du taškus, o varžovės – 9 (62:64).