Pristatyti nauji trijų švietimo įstaigų vadovai 

kvitrina.com

Prienų rajono savivaldybė išplatino pranešimą apie naujus trijų švietimo įstaigų vadovus.

Laimėjus paskelbtus konkursus „Ąžuolo“ progimnazijos ir Prienų švietimo pagalbos tarnybos vadovais tapo šių įstaigų darbuotojai Giedrė Tautvydienė ir Danguolė Damijonaitytė.

1

Pranešime rašoma, jog  G. Tautvydienė yra įgijusi fizikos ir astronomijos bei informatikos mokytojos specialybes, dirbo mokytoja Balbieriškio vidurinėje mokykloje, direktoriaus pavaduotoja ir direktore Kunigiškių pagrindinėje mokykloje, direktoriaus pavaduotoja ugdymui „Ąžuolo“ progimnazijoje.

2

Panašų kelią nužingsniavo ir D. Damijonaitytė, kuri dirbo Tartupio, Kunigiškių ir Balbieriškio pagrindinėse mokyklose, keletą metų ėjo Balbieriškio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigas. Nuo 2017 m. pradėjo dirbti  Prienų švietimo pagalbos tarnyboje metodininkės pareigose, o pastaraisiais metais laikinai vadovavo įstaigai.

3

Lopšelio-darželio „Pasaka“ direktorė atvyko iš Alytaus. Edukologė R. Anušauskienė per savo karjerą dirbo įvairiuose Alytaus lopšeliuose-darželiuose ikimokyklinio ugdymo auklėtoja, priešmokyklinio ugdymo pedagoge, o nuo 2019 m. – lopšelio-darželio „Nykštukas“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

IMG_9052

R. Anušauskienė buvo pristatyta lopšelio-darželio „Pasaka“ kolektyvui, o meras Alvydas Vaicekauskas išsakė nuomonę, jog „komisija išrinko tinkamą vadovą, turintį patirtį“.

Taip pat skaitykite