Prieš LMKL „Žvaigždžių dienos“ rungtynes – draugiška kova dėl marškinėlių

Rengiantis LMKL „Žvaigždžių dienai“, kuri sausio 27 d. vyks Prienuose, tarp krepšininkų prasidėjo draugiškos derybos dėl numerių ant marškinėlių. Populiariausias ir geidžiamiausias yra Nr. 11.
Vyrų komandoje šiuo numeriu žais, be abejo, Arvydas Sabonis.

Tačiau tokio norėjo ir Eurelijus Žukauskas, kuris taip pat žaisdavo 11-uoju numeriu. Juokaudamas šio numerio užsiprašė ir Tomas Pačėsas. Pastarajam nebuvo paprasta gauti ir 7-ąjį numerį, nes jo pageidavo ir Saulius Štombergas. Vis dėlto Saulius tolerantiškai „atidavė“ 7-ąjį numerį Tomui ir pasirinko 13-ąjį, kurio pažymėtais marškinėliais žaisdavo „Žalgiryje“.

Sau įprastu 8-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais į kovą su moterimis stos Ramūnas Šiškauskas.

Įdomu, kad abu numeriai – 11 ir 7 – populiariausi ir tarp moterų. 7-ojo pageidavo trys žaidėjos: Mantė Kvederavičiūtė (Vilniaus „Kibirkštis-VIČI-IKI“), Jolanta Marmienė (Kauno „Aistės-LSU“) ir Laima Rickevičiūtė (Marijampolės „Sūduva-Mantinga“). Šis numeris atiteko LMKL senbuvei ir daugkartinei „Žvaigždžių dienos“ dalyvei J.Marmienei. Mantė žais 77-uoju, o Laima – 17-uoju numeriu.

11-ojo numerio, kaip taisyklė, labiausiai pageidauja aukštaūgės, nes, pasak LMKL direktorės Audros Ginelevičienės, šis numeris yra tarsi geriausio krepšininko simbolis, todėl visiems yra garbė žaisti tokiu numeriu pažymėtais marškinėliais.

Be žvaigždžių rungtynių, LMKL šventėje vyks metimų konkursai, bus daug muzikos ir konkursų žiūrovams.

LMKL „Žvaigždžių diena“ vyks sausio 27 d. Prienuose. Šventės pradžia – 14 val. Bilietus platina www.bilietai.lt. Renginį nuo 14 val. tiesiogiai transliuos „Lietuvos ryto“ TV.

LMKL inf.

Taip pat skaitykite