Prienus palieka paskutinis užsienio bankas. Išeitis yra – vietinė finansinė įstaiga „Prienų taupa“

Kredito unijos „Prienų taupa“ administracijos vadovas Rimantas Slavinskas

Jonas Kavaliauskas

Gruodžio 1-oji – paskutinė diena, kai Prienuose klientus aptarnaus „Swedbank“ Prienų skyrius. Ir taip, pastaraisiais metais aptarnaujami „Swedbank“ klientai dabar tvarkyti reikalų turės vykti į Alytų, Marijampolę arba Kauną. 

„Ateikite pas mus, pabendrausime ir jūs suprasite, jog esame patikimi finansiniai partneriai. Taupykite laiką ir pinigus. Mes esame šalia“, – tvirtino kredito unijos „Prienų taupa“ administracijos vadovas.

 

Bet yra ir kita išeitis. Prienuose sėkmingai bankinę veiklą vykdo kredito unija „Prienų taupa“. Jau daugiau nei dvidešimt metų mūsų krašte veikianti „Prienų taupa“ jau įrodė savo vertę atsakingu elgesiu su klientais ir finansais. Pasak KU „Prienų taupa“ administracijos vadovo Rimanto Slavinsko, jų finansinė įstaiga, kurios pajininkais yra visi klientai, dirba pelningai, o pelnas nukreipiamas į kapitalo didinimą. „Mūsų įstaiga atitinka visus Lietuvos banko keliamus reikalavimus, esame Lietuvos centrinės kredito įstaigos nariais, o klientų indėliai yra apdrausti, kaip ir kituose bankuose“, – trumpai kredito unijos „Prienų taupa“ pliusus vardino R. Slavinskas. Anot vadovo, „Prienų taupa“ atvira visiems krašto gyventojams ir įmonėms: „Kaip ir kituose bankuose, mūsų klientai naudojasi elektronine bankininkyste, mokėjimo kortelėmis, gauna paskolas ir laiko indėlius. Įstaiga vykdo operacijas grynaisiais pinigais, aptarnauja klientus ne tik Prienuose, bet ir Stakliškėse, Jiezne bei Veiveriuose“.  

R. Slavinskas teigė, jog kredito unijos veikia visame pasaulyje ir sėkmingai konkuruoja su bankais, nes jų tikslas – ne krauti turtus bankų savininkams, o dirbti visų klientų-pajininkų naudai. 

„Ateikite pas mus, pabendrausime ir jūs suprasite, jog esame patikimi finansiniai partneriai. Taupykite laiką ir pinigus. Mes esame šalia“, – tvirtino unijos „Prienų taupa“ administracijos vadovas. 

Asmeniškai pasakysiu, jog kredito unija „Prienų taupa“ mano finansinis partneris jau daugiau nei 10 metų. Į „bankelį“ užsuku dažnai ir visada jaučiuosi lyg atėjęs pas savus, kur mielai aptarnauja, pataria ir išlydi su šypsena. Ir dar, kam laužyti galvą, kaip nuvykti į kitą miestą, jei viskas, ko reikia, yra mūsų mieste. „Prienų taupa“ – mūsų krašto bankas, kuris visada šalia ir padės tada, kai reikia.

Taip pat skaitykite