Prienuose vykusiose BML varžybose – didelis desantas mūsų krašto badmintonininkų

IMGP1327

Viktoras  Arbačiauskas

Vasario 26 d. Prienų sporto arenoje vyko Badmintono mėgėjų lygos varžybos, kuriose dalyvavo didelis būrys mūsų krašto sportininkų. Balbieriškio BK „Svajonė“, Birštono BK, Prienų BK atstovai kovojo „A“, „B“ ir „C“ grupėse.

„A“ grupėje balbieriškietė Gerda Trakymaitė poroje su Giedriumi Dima užėmė antrąją vietą mišrių dvejetų, o Birštono BK atstovės Birutė Baranauskienė ir Laima Chomskytė iškovojo trečiąją vietą moterų dvejetų varžybose.

„B“ grupėje Laima Chomskytė poroje su Aidu Urbonu užėmė antrąją vietą mišrių dvejetų varžybose.

„C“ grupėje vyrų dvejetų varžybose triumfavo Prienų BK atstovai Arijus Baranauskas ir Gustas Čekavičius, antrąją vietą iškovojo BK „Svajonė“ atstovas Žilvinas Rėklaitis poroje su Javed Iqbal, trečiąją – Romutis Juodsnukis (Prienų BK) ir Gražvydas Petraitis (BK „Svajonė“).

Varžybose dalyvavo 14 BK „Svajonė“, 8 – Prienų BK ir 4 – Birštono BK badmintonininkai.

Kovo 12 d.  Birštono sporto ir sveikatingumo centre (SSC) bus surengtas „Birštono taurės“ turnyras, o kovo 19 d. Birštono SSC ir Prienų sporto arenoje vyks Lietuvos taurės varžybos „B“, „D“, „C“, „E“ grupėse.