Prienuose vėl pasidarbavo telefoniniai sukčiai. Ant jų kabliuko antrą kartą per metus pakliuvo ta pati įstaiga

arena 2

kvitrina.com

Perspėjimai dėl apgavysčių ir įvairaus masto sukčių pinklių nepadeda. Dar pasitaiko atvejai, kai ant sukčių kabliukų pasimauna ir biudžetinių įstaigų vadovai. Štai praeitų metų pabaigoje Prienų KKSC buhalterė pervedė solidžią sumą neaiškiai įmonei, tarsi už atliktus darbus. Prienų rajono savivaldybės mero sudaryta komisija 2021 m. gruodžio 6 d. konstatavo, jog lėšų pervedimas buvo atliktas pažeidžiant ne vieną galiojančią tvarką.  Konstatavus pažeidimą, įstaigos vadovas buvo įspėtas, jog, jei tokio pat pobūdžio nusižengimas bus padarytas per 12 mėnesių, jis bus atleistas iš pareigų.

Deja, šių metų pabaigoje Prienų KKSC vėl buvo prarasta nemaža pinigų suma. Pagal policijos pateiktą informaciją, buvo gautas įstaigos vadovo pranešimas, kad  jam į mobiliojo ryšio telefoną paskambinęs nepažįstamas asmuo apgaulės būdu iš įstaigos sąskaitos išviliojo 9 990 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 182 str. 1 d.

Tyrimą pradėjo ir Prienų rajono savivaldybės mero sudaryta komisija. Meras Alvydas Vaicekauskas teigė, jog situacija sudėtinga, sudaryta komisija turi iki pirmadienio pateikti savo išvadas. Meras nepanoro spėlioti, koks bus priimtas sprendimas, bet tik pabrėžė, jog tai jau antras toks nusižengimas įstaigoje per metus.

Būkime budrūs. Sukčiai nemiega.

Taip pat skaitykite