Prienuose susirinkę šalies badmintonininkai išsidalino trofėjus

kvitrina.com

Gegužės 4 d. Prienų arenoje susirinkę 95 įvairių lygių šalies badmintonininkai išsidalino „Prienų taurės“ varžybų trofėjus. Čia atvyko šalies rinktinės nariai, kurie ir diktavo madas. Prienuose savo jėgas išbandė ir mūsų krašto klubų badmintonininkai: Balbieriškio, Birštono ir Prienų.

Stipriausiųjų grupėje varžėsi dvi Balbieriškio BK „Svajonė“ atstovės – Gerda Trakymaitė ir Rasa Radžiūnaitė. Gerda vienetų varžybose užėmė trečiąją vietą, o Rasa – ketvirtąją. Dvejetų varžybose merginos liko trečios.

„B“ grupėje vienetų varžybose žaidė du BK „Svajonė“ (Ąžuolas Barkauskas, Lukas Bucevičius) ir vienas Prienų BSK (Augustas Valatka) atstovai. Geriausiai sekėsi Augustui, kuris vienetų varžybose buvo šeštas. Dvejetų varžybose taip pat kovojo ir Birštono badmintono klubo atstovai – Kristijonas Jucys, Paulius Jūras ir Birutė Baranauskienė.

Kristijonas ir Birutė mišrių dvejetų varžybose užėmė trečią vietą.

„C“ grupėje varžėsi visa grupė BK „Svajonė“ jaunimo. Ernestas Leonavičius iškovojo trečiąją vietą vienetų varžybose. Prienų BSK atstovas Algirdas Kepežinskas poroje su Romanu Chomskiu taip pat laimėjo bronzą.

„D“ grupėje BK „Svajonė“ atstovai Dainius ir Laurynas Mitrulevičiai užėmė 2-ąją vietą dvejetų varžybose.

Taip pat skaitykite