Prienuose šurmuliavo jaunieji futbolininkai


kvitrina.com

Vasario 16 d. Prienų arenoje vyko U8 futbolo turnyras „Nemuno taurė“, kuriame jėgas išbandė jaunieji futbolininkai iš Birštono SC, Raseinių KKSC (2 komandos), FM „Fortūna“ (2), FK „Nemunas“ (2), SC-Stihl (2) ir Kauno „Žalgirio“ FA (3).
Varžybos vyko dviem etapais. Komandos buvo suskirstytos į A, B, C grupes, kuriose jos žaidė po keturias.
Po pirmojo etapo pagal rezultatus komandos vėl buvo suskirstytos į A, B, C grupes.
Pirmajame etape mūsų krašto futbolininkai pasirodė skirtingai. „Nemunas-Balti“ komanda iškovojo visas 3 pergales, nugalėjo savo grupėje, Birštono SC-2, „Nemunas Mėlyni“ sužaidė vienas rungtynes lygiomis. 

Antrajame etape „Nemunas Balti“ ir Birštono SC komandos pateko į A grupę, „Nemunas Mėlyni“ – į C. „Nemunas Balti“ komanda iškovojo pergalę, sužaidė lygiosiomis ir vienas rungtynes pralaimėjo. Birštono SC futbolininkai vieną susitikimą laimėjo, dviejuose turėjo pripažinti varžovų pranašumą.
„Nemunas Mėlyni“ futbolininkai sužaidė lygiosiomis ir patyrė du pralaimėjimus.
Geriausiomis turnyro komandomis grupėse pripažintos SC-Stihl ir Kauno „Žalgirio“ FA komandos.
„Nemunas Balti“ futbolininkai A grupėje buvo antri, Birštono SC – ketvirti, „Nemunas Mėlyni“ – C grupėje buvo ketvirti.
Turnyro atmosfera buvo nuostabi. Emocijos liejosi per kraštus, futbolininkai kovojo dėl kiekvieno kamuolio, bet buvo tolerantiški. O ką jau kalbėti apie tėvelių palaikymo komandas. Tai buvo nuostabus emocijų reginys. Kai kurie sirgaliai atsivežė ir palaikymo plakatus. Arena ošė ir tai buvo tikra futbolo šventė.

Taip pat skaitykite